Najnowsze informacje z rodziny Martyniuków! Sprawa rozwodowa w sądzie Daniela Martyniuka właśnie dobiegła końca, a wyrok Sądu Najwyższego jest wręcz nie do wiary! Rodzice mężczyzny mają dość całego skandalu i kłótni. Postanowili działać inaczej. Co takiego zatem zamierzają?

Daniel Martyniuk zaledwie rok temu wziął ślub z 21 – letnią Eweliną. Mają półtoraroczną córeczkę Laurę, a jakiś czas temu pisaliśmy, że para już wzięła rozwód. Powodem miał być fakt, że ze strony mężczyzny nie widać było jakiegokolwiek zainteresowania swoją żoną oraz córką.

Jak wynika jednak z relacji Danuty Martyniuk, prawda była zupełnie inna.

Mimo to Daniel został pozwany przez swoją – byłą już – żonę Ewelinę. Jak się okazało, wyrok jest dość brutalny. Martyniukowie mogą odwiedzać wnuczkę tylko raz w miesiącu na 3 godziny, a Daniel Martyniuk ma obowiązek spłaty 3 tysięcy złotych miesięcznie tytułem alimentów!

Martyniukowie mają dość tego skandalu

Jak nietrudno się domyślić, Danuta i Zenon Martyniukowie mają dość gierek prowadzonych przez byłą żonę Ewelinę – nie zgadzają się z wyrokiem sądu mówiącym o tym, że mogą zobaczyć wnuczkę tylko raz w miesiącu, na maksymalnie 3 godziny.

- Chciałabym zabierać Laurę do nas, by wiedziała, że jest kochana, chodzić z nią na spacery, czytać bajki - mówiła wyraźnie poirytowana sytuacją Danuta Martyniuk.

Zapowiedzieli więc „wojnę”. Martyniukowie postanowili odwołać się do wyroku i walczyć o swoje.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIEBOTYCZNIE WYSOKIE ZAROBKI PROWADZĄCEJ PROGRAM „ROLNIK SZUKA ŻONY”, MARTY MANOWSKIEJ. NIEMALŻE NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE PROWADZĄCA TYLE ZARABIA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY NA ZIMĘ UCIESZY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BIAŁYCH ŚWIĄT. ZIMA W TYM ROKU BĘDZIE ZUPEŁNIE INNA NIŻ POPRZEDNIA. JAK ZATEM BĘDZIE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA