Eleni, piosenkarka, która przed laty straciła córkę w tragicznych okolicznościach ostatnio zebrała się na odwagę i postanowiła wyznać całą prawdę, której nie zna nikt. Ten fakt skrywała głęboko w sobie przez ponad dwadzieścia lat… Internauci są niezwykle mocno poruszeni jej słowami. Co powiedziała?

Eleni, a właściwie Helena Tzokas jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych piosenkarek w Polsce pośród starszych sympatyków muzyki. Kobieta pochodzi z Grecji, założyła zespół Prometheus, który od lat cieszy się popularnością.

Niestety, 25 lat temu spotkała ją ogromna tragedia. Jej 17 – letnia wówczas córka Afrodyta została zamordowana przez swojego 21 – letniego partnera.

Z początku mężczyzna żądał okupu, jednak kobieta bardzo szybko zgłosiła sprawę na policję, a 21 – latek przyznał się do winy.

Pomimo ogromnego bólu i rozpaczy, jaką przeżywali rodzice po stracie jedynej córki, a także cała rodzina i znajomi, kobieta wybaczyła sprawcy.

Teraz dzieli się z fanami nieznanym nikomu faktem.

Codziennie przychodzi do jej pokoju

Jak wyznała Eleni w jednym z ostatnich wywiadów, mimo że od tragicznego wypadku minęło już wiele lat, w pokoju córki nadal wszystko pozostało niezmienione. Kobieta codziennie przychodzi do niego, siada i myśli o córce.

- W moim sercu Afrodyta będzie żyła zawsze. Nadal obchodzę każde jej urodziny, rocznicę śmierci, zastanawiam się, jaka by była, co by robiła, czy miałaby dzieci. - przyznała Eleni w jednym z udzielpnych wywiadów.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIEBOTYCZNIE WYSOKIE ZAROBKI PROWADZĄCEJ PROGRAM „ROLNIK SZUKA ŻONY”, MARTY MANOWSKIEJ. NIEMALŻE NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE PROWADZĄCA TYLE ZARABIA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY NA ZIMĘ UCIESZY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BIAŁYCH ŚWIĄT. ZIMA W TYM ROKU BĘDZIE ZUPEŁNIE INNA NIŻ POPRZEDNIA. JAK ZATEM BĘDZIE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA