Niezwykle ważne informacje dla niemal wszystkich fanów kultowego niegdyś serialu „Ranczo”. Właśnie media obiegły wieści o rzekomym ponownym uruchomieniu zdjęć do serialu. Czy produkcja powróci na ekrany? Koniecznie sprawdź!

Nie trzeba być największym fanem serialu „Ranczo” aby wiedzieć, że ta produkcja z całą pewnością należała do grupy seriali kultowych, które swoją popularnością i oglądalnością biją pozostałe na głowę.

„Ranczo” oficjalnie po raz ostatni wyemitowano w roku 2016, jednak trwały nieustanne spekulacje o powrocie. Śmierć Pawła Królikowskiego w lutym 2020 roku, który wcielał się w jedną z głównych postaci pokrzyżowała te plany.

- Ten czas już nie wróci. Ranczo nie wróci, a my rozbiegliśmy się po innych produkcjach. I choć patrzę na to zdjęcie i ciepło robi mi się w sercu, to cieszę się na nowe wyzwania i czekam na nowe role. Z Klaudią już się pożegnałam. (...) - poinformowała Marta Chodorowska w mediach społecznościowych.

A może jednak zmieniono zdanie?

Czy „Ranczo” powróci do telewizji?

Marta Chodorowska opublikowała ostatnio fotografię, na której siedzi na popularnej ławce z „Ranczo”. Po przeczytaniu pierwszego zdania podpisu zdjęcia fani już mieli nadzieję, jednak potem… rozczarowali się – „Ranczo” to już przeszłość.

- Pierwszy dzień zdjęciowy kolejnej serii, wracamy na plan! Żartuję, żartuję… Niestety, to tylko wycieczka rodzinna do Jeruzala. Kto był, kto zrobił sobie zdjęcie na kultowej ławeczce? Ja nie mogłam się powstrzymać – napisała.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIEBOTYCZNIE WYSOKIE ZAROBKI PROWADZĄCEJ PROGRAM „ROLNIK SZUKA ŻONY”, MARTY MANOWSKIEJ. NIEMALŻE NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE PROWADZĄCA TYLE ZARABIA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY NA ZIMĘ UCIESZY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BIAŁYCH ŚWIĄT. ZIMA W TYM ROKU BĘDZIE ZUPEŁNIE INNA NIŻ POPRZEDNIA. JAK ZATEM BĘDZIE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA