Najnowsze informacje z rodziny Martyniuków! Sprawa rozwodowa w sądzie Daniela Martyniuka właśnie dobiegła końca, a wyrok Sądu Najwyższego jest wręcz nie do wiary! Rodzice mężczyzny nie zgadzają się z nim i chcą apelacji!

Daniel Martyniuk jakiś czas temu wziął ślub z 21 – letnią Eweliną. Mają półtoraroczną córeczkę, a jakiś czas temu pisaliśmy, że para już wzięła rozwód. Powodem miał być fakt, że ze strony mężczyzny nie widać było jakiegokolwiek zainteresowania swoją żoną oraz córką.

Jak wynika jednak z relacji Danuty Martyniuk, prawda była zupełnie inna. Ponoć Martyniukowie bardzo chcieli spędzać czas z Laurą, a także często dostarczali jej różne prezenty.

Mimo to Daniel został pozwany przez swoją – byłą już – żonę Ewelinę. Wyrok sądu może mocno zaskoczyć…

Nie tego się spodziewali!

Jak się okazuje, wyrok jest dość brutalny. Martyniukowie mogą odwiedzać wnuczkę tylko raz w miesiącu na 3 godziny, a Daniel Martyniuk ma obowiązek spłaty 3 tysięcy złotych miesięcznie tytułem alimentów!

- Trzy godziny w miesiącu i to jeszcze w domu u rodziców naszej byłej synowej to za mało i za krótko, tym bardziej, że musimy jechać do Russocic ponad 400 kilometrów. A co jak dziecko będzie akurat spało? Chciałabym zabierać Laurę do nas, by wiedziała, że jest kochana, chodzić z nią na spacery, czytać bajki - mówiła wyraźnie poirytowana sytuacją Danuta Martyniuk.

Nietrudno zauważyć, że ten wyrok jest bardzo surowy.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIEBOTYCZNIE WYSOKIE ZAROBKI PROWADZĄCEJ PROGRAM „ROLNIK SZUKA ŻONY”, MARTY MANOWSKIEJ. NIEMALŻE NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE PROWADZĄCA TYLE ZARABIA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY NA ZIMĘ UCIESZY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BIAŁYCH ŚWIĄT. ZIMA W TYM ROKU BĘDZIE ZUPEŁNIE INNA NIŻ POPRZEDNIA. JAK ZATEM BĘDZIE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA