Właśnie ujawniono informacje, czym dokładnie zajmuje się Kinga Duda w Pałacu Prezydenckim. Mianowanie jej doradcą Prezydenta przez jej własnego ojca było dla wielu bardzo zagadkowe – teraz już wiemy, czym naprawdę zajmuje się kobieta!

Kinga Duda, córka prezydenta Polski Andrzeja Dudy w ostatnich miesiącach stała się obiektem zainteresowań i bacznej obserwacji mediów i internautów z uwagi na wygłoszone przemówienie na wiecu wyborczym ojca, które stało się prawdziwym hitem w Internecie.

To właśnie z tego względu przede wszystkim kobieta stała się obiektem zainteresowań mediów w tych ostatnim czasie – lecz nie tylko.

Wpływ na to miało też jej nowe stanowisko doradcy prezydenta, które objęła. Stanęła w ogniu krytyki płynącej z internetu, lecz miała także swoich obrońców, którzy twierdzą, że pełniony przez nią urząd jest jak najbardziej odpowiedni. Czym jednak zajmuje się na co dzień?

Doradca prezydenta – czym się zajmuje?

Jak wynika z doniesień medialnych, Kinga Duda zajmuje się nie polityką, a sprawami społecznymi. Dokładnie córka Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej zajmuje się wymiarem sprawiedliwości – w sprawach o mniejszej wadze.

- Dla pana prezydenta bardzo istotną sprawą, jedną z najistotniejszych w polityce, jest kwestia transparentności. Powołanie Kingi Dudy na doradcę społecznego, podkreślam społecznego, nie mamy tutaj żadnego zatrudnienia jak niektórzy próbują twierdzić, jest właśnie wyrazem takiej transparentności. - mówi obrońca Kingi Dudy.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIEBOTYCZNIE WYSOKIE ZAROBKI PROWADZĄCEJ PROGRAM „ROLNIK SZUKA ŻONY”, MARTY MANOWSKIEJ. NIEMALŻE NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE PROWADZĄCA TYLE ZARABIA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY NA ZIMĘ UCIESZY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BIAŁYCH ŚWIĄT. ZIMA W TYM ROKU BĘDZIE ZUPEŁNIE INNA NIŻ POPRZEDNIA. JAK ZATEM BĘDZIE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA