Anna i Robert Lewandowscy to wyjątkowo zapracowana para. W chwili odpoczynku nie przeszkadzają im więc nawet obostrzenia spowodowane pandemią. W piątkowy wieczór postanowili wyskoczyć na randkę, czym trenerka pochwaliła się z obserwatorami na Instagramie.

"Aniu, jak ty to robisz?"

Zdjęcia opublikowane przez Lewandowską spotkały się z dużymi emocjami zwłaszcza wśród tych internautek, które - tak samo jak Anna - są mamami. Jedna z fanek nie kryła swojej zazdrości i wprost zapytała trenerkę - jak ona to robi? Chodzi oczywiście o jednoczesne wychowanie dwójki dzieci i znajdowanie czasu na randki.

"Proszę zdradzić patent. Pomaga babcia? Niania? Marzy mi się piątkowy wieczór na mieście" - napisała w komentarzu internautka.

Okazuje się jednak, że młoda mama nie ma tak lekko, o czym opowiedziała ostatnio w rozmowie z "Fleszem":

"Na stałe nie mam ani jednej niani do dzieci i wydaje mi się, że właśnie przyszedł ten czas, żeby to zmienić. Do tej pory zdarzało się, że brałam dziewczynki ze sobą nawet na spotkania biznesowe, ale na dłuższą metę nie jest to dobre ani dla dzieci, ani dla mnie" - zdradziła.

Lewandowska pochwaliła się kulisami randki (Instagram)
Lewandowska pochwaliła się kulisami randki (Instagram)

Lewandowska budzi zachwyt

Uwadze internautów nie umknął jednak wyjątkowy strój trenerki - na randkę wystroiła się pierwszorzędnie.

"Fajna stylówka" - napisała jedna z jej koleżanek, Paulina Krupińska-Karpiel.

"Ekstra jesienna stylówka. Miłego weekendu" - dodała w komentarzach inna internautka.

Trzeba przyznać, że fani Lewandowskiej stale nie mogą wyjść z podziwu dla kobiety - najpierw za sprawą jej szybkiego powrotu do formy po ciąży, a teraz dobrego radzenia sobie w życiu rodzinnym. Oby tak dalej.

Zobacz także: Małopolska regionem sprzyjającym długowieczności. To tu żyje najstarsza Polka i jest niemal najwięcej stulatków w Polsce

Może cię zainteresować: Fenomenalna przemiana księcia Harry’ego. Wygląda zupełnie inaczej niż dawniej. Fani są pod wrażeniem, że wykonał taki krok

Pisaliśmy również o: Telewizyjna "Dwójka" ma swój okrągły jubileusz. Jakie gwiazdy przewinęły się przez stację w ciągu tych 50 lat