Najnowsze informacje o rodzinie królewskiej właśnie ujrzały światło dzienne – chodzi o księcia Harrego. Jak donoszą media, mężczyzna przeszedł prawdziwą metamorfozę w swoim wyglądzie! Co takiego zatem się zmieniło, że fani są oczarowani jego nowym image’m?

Jak powszechnie wiadomo, rodzina królewska oraz jej losy od wielu miesięcy są jednym z najpopularniejszych tematów w mediach ogólnoświatowych.

Wiele mówiło się o szokującej decyzji o samodzielnym życiu Harry’ego oraz Meghan, a także raz po raz na jaw wychodzą także nowe, nieznane dotychczas informacje o księżnej Dianie, której postać – co oczywiste – była niebywale oryginalna i budziła kontrowersję bardzo często łamiąc przyjęte konwenanse i etykietę królewską.

Tym razem chodzi zaś o księcia Harry’ego, który w ostatnim czasie przeszedł ogromną i mocno zauważalną zmianę – dokonał jej pod wpływem swojej żony, Meghan, która go do tego namówiła. O co chodzi?

Totalna metamorfoza księcia Harry’ego!

Jak nietrudno zauważyć, w brytyjskiej rodzinie królewskiej u mężczyzn panuje tendencja do szybkiego i nadmiernego łysienia. Ogromne zakola, które tworzą się u mężczyzn z rodziny Windsorów wyglądają bardzo nieestetycznie, lecz niestety to przypadłość genetyczna - zmagał się z nią zarówno książę Karol, William, jak i Harry.

Ostatnio jednak na jego głowie zauważono zdecydowanie gęstsze i bujne włosy.

Okazało się, że za namową Meghan zdecydował się na popularny w Wielkiej Brytanii zabieg przeszczepu włosów! Fani są zachwyceni efektem!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIEBOTYCZNIE WYSOKIE ZAROBKI PROWADZĄCEJ PROGRAM „ROLNIK SZUKA ŻONY”, MARTY MANOWSKIEJ. NIEMALŻE NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE PROWADZĄCA TYLE ZARABIA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY NA ZIMĘ UCIESZY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BIAŁYCH ŚWIĄT. ZIMA W TYM ROKU BĘDZIE ZUPEŁNIE INNA NIŻ POPRZEDNIA. JAK ZATEM BĘDZIE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA