Julia Kuczyńska, znana także jako Maffashion od porodu regularnie publikuje w sieci fotografie ukazujące, jak zmienia się jej ciało po urodzeniu dziecka. Internauci są wręcz zaskoczeni tym, że blogerka jest tak odważna i nie boi się krytyki z tego powodu.

Maffashion, a właściwie Julia Kuczyńska jest wysokiej klasy blogerką modową, która swoją działalność w sieci prowadzi od roku 2009, czyli już od jedenastu lat. Kobieta dzięki znajomości funkcjonowania bloga i portali społecznościowych osiągnęła sukces na miarę międzynarodową – jej kariera w ostatnich latach nabrała ogromnego tempa, a blogeka raz po raz bierze udział w kolejnych kampaniach reklamowych.

Ponadto, o jej ogromnej popularności świadczą liczby – Maffashion na swoim Instagramie ma 1,4 miliona obserwujących! To wspaniały wynik!

Pod koniec zeszłego roku blogerka związała się z aktorem, Sebastianem Fabijańskim, a od kilku miesięcy w sieci krążyły niepotwierdzone plotki o rzekomej ciąży gwiazdy. Pod koniec sierpnia Maffashion potwierdziła tę informację, a od 10 września syn pary jest już na świecie!

Fani są dumni z idolki

Od samego porodu gwiazda regularnie zamieszcza w sieci fotografie ukazujące to, jak wraz z upływem czasu zmienia się jej sylwetka i jak szybko dochodzi do dawnej „formy”.

Internauci są oczarowani odwagą kobiety oraz faktem, że nie boi się pokazywać w sieci realiów, które często przez gwiazdy są ukrywane. Tym zachowaniem wzbudziła w oczach fanek jeszcze większe uznznie!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIEBOTYCZNIE WYSOKIE ZAROBKI PROWADZĄCEJ PROGRAM „ROLNIK SZUKA ŻONY”, MARTY MANOWSKIEJ. NIEMALŻE NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE PROWADZĄCA TYLE ZARABIA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY NA ZIMĘ UCIESZY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BIAŁYCH ŚWIĄT. ZIMA W TYM ROKU BĘDZIE ZUPEŁNIE INNA NIŻ POPRZEDNIA. JAK ZATEM BĘDZIE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA