Najnowsze informacje o nowym ministrze rolnictwa – kim jest Grzegorz Puda? Okazuje się, że to człowiek o naprawdę wielu umiejętnościach! Koniecznie zobacz, co takiego potrafi nowy minister rolnictwa.

Ostatnio polska scena polityczna dynamicznie się zmienia. Niedawno głośno było o zrezygnowaniu z pełnienia funkcji ministra zdrowia, Łukasza Szumowskiego, którego miejsce objął Adam Niedzielski.

Media nadal nie cichną w temacie polityki – ostatnio tematem nr 1 była zmiana ministra rolnictwa. Miejsce 59 – letniego Jana Krzysztofa Ardanowskiego objął 38 – letni Grzegorz Puda.

Co o nim wiadomo?

Człowiek o wielu talentach!

Grzegorz Puda to osobowość, która nie jest znana przez wiele osób – okazuje się jednak, że warto przyjrzeć mu się bliżej, gdyż mężczyzna potrafi naprawdę wiele!

Nie jestem rewolucjonistą, ale w polityce, jak w żeglarstwie: kiedy natrafia się na problemy, to dokonuje się zmiany kursu. (…) Uwielbiam żeglować po Wielkich Jeziorach Mazurskich. - mówił Grzegorz Puda w jednym z udzielonych wywiadów.

Jak się okazuje, żeglarstwo nie jest jedynym hobby nowego ministra rolnictwa. Polityk poza tym ma także bardzo muzykalną duszę – potrafi grać na gitarze czy flecie.

Ponadto, mężczyzna zdradził, że uwielbia także spędzać czas aktywnie – jeździ na nartach, a także… strzela z łuku!

Niemalże nikt nie spodziewał się, że nowy minister rolnictwa jest tak wszechstronnie utalentowany!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIEBOTYCZNIE WYSOKIE ZAROBKI PROWADZĄCEJ PROGRAM „ROLNIK SZUKA ŻONY”, MARTY MANOWSKIEJ. NIEMALŻE NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE PROWADZĄCA TYLE ZARABIA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY NA ZIMĘ UCIESZY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BIAŁYCH ŚWIĄT. ZIMA W TYM ROKU BĘDZIE ZUPEŁNIE INNA NIŻ POPRZEDNIA. JAK ZATEM BĘDZIE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA