Najnowsze zdjęcie opublikowane przez Annę Bardowską z programu rozrywkowego „Rolnik szuka żony” mocno zadziwia. Wywołało prawdziwą burzę wśród komentujących – fani mają mieszane uczucia...

Anna i Grzegorz Bardowscy bez wątpienia należą do grona najbardziej rozpoznawalnych i uwielbianych przez tysiące widzów uczestników popularnego programu „Rolnik szuka żony” emitowanego na antenie Telewizji Polskiej.

Para poznała się na planie i zakochała od pierwszego wejrzenia, teraz w życiu prywatnym tworzą piękną rodzinę – doczekali się dwójki dzieci!

To zdjęcie zrobiło szał w sieci!

Anna Bardowska ostatnio opublikowała zdjęcie, na którym ma podpuchnięte oczy po nieprzespanej nocy, gdyż jej syn jest przeziębiony.

- Niestety mój mały malarz od nowa ma katar, co widać po moich podkrążonych oczach - ostatnia noc nie była łatwa (nawet makjiaż tego nie zatuszuje) – brzmiał podpis do zdjęcia.

Internauci zaś twierdzą, że kobieta próbuje zwrócić na siebie uwagę, podczas gdy inni mają o wiele gorzej i Bardowska zdecydowanie przesadza, chcąc wzbudzić litość w obserwatorach.

- Za co te zachwyty nad nią... Ile dzielnych matek zmaga się z trudną codziennością o której pani Ania nie ma pojęcia... - napisała jedna z internautek.

- Ja też mam 2 dzieci, też miałam budowę, obowiązki domowe i jeszcze muszę dojeżdżać do pracy 20 km w jedną stronę- poproszę o order – dodała przewrotnie druga internautka.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIEBOTYCZNIE WYSOKIE ZAROBKI PROWADZĄCEJ PROGRAM „ROLNIK SZUKA ŻONY”, MARTY MANOWSKIEJ. NIEMALŻE NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE PROWADZĄCA TYLE ZARABIA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY NA ZIMĘ UCIESZY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BIAŁYCH ŚWIĄT. ZIMA W TYM ROKU BĘDZIE ZUPEŁNIE INNA NIŻ POPRZEDNIA. JAK ZATEM BĘDZIE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA