Uwaga! Wspaniałe informacje dla niemalże wszystkich fanów nieżyjącej już Anny Jantar. Już niebawem zacznie się praca nad filmem o artystce! Koniecznie poznaj szczegóły!

Jak powszechnie wiadomo, Anna Jantar należy do grona osób wyjątkowych w historii polskiej sceny muzycznej. Kobieta była uznana za ikonę muzyczną lat 70. XX wieku, a jej twórczość była – oraz w dalszym ciągu jest – uwielbiana przez tysiące Polaków.

Zdaniem wielu, Anna Jantar miała głos anioła – nic więc dziwnego, że w swojej ogromnej karierze otrzymała naprawdę dużo nagród i wyróżnień.

Wszyscy fani kobiety wiedzą, że zginęła tragicznie w katastrofie lotniczej 14 marca 1980 roku, osieracając także znaną dzisiaj Natalię Kukulską oraz jej brata, Piotra.

Film o Annie Jantar powstanie już wkrótce

W mediach ostatnio pojawiły się całkiem nowe informacje o Annie Jantar, które z całą pewnością zadowolą jej fanów uwielbiających ją od lat, mimo iż artystki nie ma wśród nas już czterdzieści lat. O kobiecie powstanie serial przedstawiający jej losy aż do samej katastrofy. Co na to córka Anny Jantar, Natalia Kukulska?

Okazuje się, że Natalii Kukulskiej spodobał się ten pomysł. Co więcej, kobieta pomaga podczas pisania scenariusza, gdyż chce, aby żaden fakt z życia jej matki nie został pominięty.

- Dała się przekonać do tego, by Telewizja Polska wyprodukowała film i serial o jej mamie, Annie Jantar. (…) Na razie trwają wstępne rozmowy. - powiedziała znajoma Natalii Kukulskiej.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIEBOTYCZNIE WYSOKIE ZAROBKI PROWADZĄCEJ PROGRAM „ROLNIK SZUKA ŻONY”, MARTY MANOWSKIEJ. NIEMALŻE NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE PROWADZĄCA TYLE ZARABIA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY NA ZIMĘ UCIESZY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BIAŁYCH ŚWIĄT. ZIMA W TYM ROKU BĘDZIE ZUPEŁNIE INNA NIŻ POPRZEDNIA. JAK ZATEM BĘDZIE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA