Jeden z najpopularniejszych gwiazdorów wykonujących muzykę disco polo ostatnio zamieścił w sieci zdjęcie, które mówi wszystko… Wykonał naprawdę fenomenalny gest pomocy innym, a fani są z niego bardzo dumni. Nie spodziewali się, że tak postąpi!

Jak większość osób wie, Marcin Miller od lat należy do kultowego zespołu polskiej muzyki disco polo – Boys. Najpopularniejszym utworem grupy jest „Jesteś szalona”, który zna niemalże każdy.

Gwiazdor jest aktywny w mediach społecznościowych raz po raz dodając jakieś zdjęcie. Ostatnio opublikowane robi prawdziwy szał!

Wspaniały gest muzyka!

Mężczyzna pochwalił się na Instagramie statuetką, jaką otrzymał w ramach podziękowania za udzieloną pomoc od Fundacji Miś.

- Składamy serdeczne podziękowania za wsparcie rzeczowe udzielone naszej firmie, Fundacji Miś, osoby niepełnosprawne, chore na autyzm, przez pana Marcina Millera z zespołu Boys. Dziękujemy za bezinteresowną pomoc, otwarte serce i życzliwość, którą od pana otrzymaliśmy. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za każdy dar serca, który uświadamia nam, że mamy wielu przyjaciół, na których możemy liczyć. Bóg zapłać - tak brzmiał napis na owej stautetce.

Internauci są wręcz oczarowani i gratulują swojemu idolowi dobrego serca.

- Nie potrafiłbym odmówić dzieciom. Moje serce raduje się, kiedy mogę poczuć się komuś potrzebny (...). Cieszę się, że moja osoba i muzyka przynosi innym radość. Nie ma nic piękniejszego niż uśmiech dziecka - mówił Marcin Miller.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIEBOTYCZNIE WYSOKIE ZAROBKI PROWADZĄCEJ PROGRAM „ROLNIK SZUKA ŻONY”, MARTY MANOWSKIEJ. NIEMALŻE NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE PROWADZĄCA TYLE ZARABIA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY NA ZIMĘ UCIESZY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BIAŁYCH ŚWIĄT. ZIMA W TYM ROKU BĘDZIE ZUPEŁNIE INNA NIŻ POPRZEDNIA. JAK ZATEM BĘDZIE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA