Żona pełniącego funkcję Prezydenta Polski, Andrzeja Dudy ostatnio pokazała się z zupełnie innej strony, z której nikt jej nie znał. Internauci zauważyli jeden, mały szczegół na opublikowanej fotografii – wyjaśnia wszystko. O co chodzi?

Oczywistym jest, że zarówno prezydent, jak i jego żona muszą niemalże zawsze prezentować się niezwykle elegancko i gustownie. Kobieta przez lata pełnienia funkcji prezydenta przez jej męża zawsze dała się poznać jako uśmiechnięta i wesoła osoba, lecz ostatnio jej zachowanie wzbudza ciekawość mediów i internautów.

Niedawno Prezydent Polski Andrzej Duda wraz ze swoją żoną Agatą złożyli wizytę papieżowi Franciszkowi we Włoszech. Pierwsza Dama została „przyłapana” na samotnej modlitwie, co pokazało, jak ważna dla niej jest religia w życiu.

Ostatnio zrobiła coś, co także zaskoczyło internautów.

To zdjęcie mówi samo za siebie

Agata Duda 1 października odwiedziła warszawski Osiedlowy Klub dla seniorów „Panorama”, gdzie rozmawiała z osobami starszymi i udzielała wsparcia.

- Powinniśmy tworzyć seniorom jak najlepsze warunki, od tego co zbudujemy dziś, będzie zależała także nasza przyszłość. To państwo wytyczyliście ścieżki, którymi my teraz podążamy, stąd tak ważne jest, żebyście dzielili się państwo swoim doświadczeniem z młodszymi - poinformowała Agata Duda.

Internauci jednak zauważyli mały szczegół, który im się nie spodobał – zarówno Pierwsza Dama, jak i pozostali zebrani na spotkaniu nie mieli na sobie maseczek ochronnych!

Posted by Kancelaria Prezydenta RP on Thursday, October 1, 2020

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIEBOTYCZNIE WYSOKIE ZAROBKI PROWADZĄCEJ PROGRAM „ROLNIK SZUKA ŻONY”, MARTY MANOWSKIEJ. NIEMALŻE NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE PROWADZĄCA TYLE ZARABIA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY NA ZIMĘ UCIESZY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BIAŁYCH ŚWIĄT. ZIMA W TYM ROKU BĘDZIE ZUPEŁNIE INNA NIŻ POPRZEDNIA. JAK ZATEM BĘDZIE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA