Już wkrótce minie sześć lat, od kiedy nie ma wśród nas jednej z najbardziej lubianych aktorek, Anny Przybylskiej. Fani nadal mocno za nią tęsknią i opłakują ją. Jej nagrobek wygląda pięknie...

Jak powszechnie wiadomo, Anna Przybylska należała do grona najbardziej popularnych i uwielbianych przez tysiące Polaków aktorek polskich.

Jej niebywały talent aktorski, ale także charakter, charyzma i poczucie humoru sprawiły, że od pierwszego momentu pojawienia się kobiety na ekranach telewizorów została pokochana i zyskała tysiące fanów, którzy wręcz nie mogli się doczekać, aż ujrzą kobietę także w innej produkcji.

Ponadto, Anna Przybylska zwracała także ogromną uwagę i wzbudzała zainteresowanie męskiej części publiczności, ze względu na swoją wyjątkową urodę oraz nienaganną sylwetkę.

Niebawem szósta rocznica śmierci aktorki

Niestety, wczesna śmierć kobiety wywołała ogromny szok, niedowierzanie i smutek pośród niemalże wszystkich. Jest jednak coś, o czym nie wiedział dotychczas nikt, a sama aktorka chciała, aby pozostało w tajemnicy.

Anna Przybylska zmarła na złośliwy nowotwór trzustki. Niestety, pech chciał, że owy nowotwór wykryto za późno i nie udało się wygrać walki z rakiem.

- Myślę, że zrobiliśmy duży błąd, nie wysyłając jej do Chin. Nie mieliśmy pewności, nie było determinacji. Potem dostała chemię, trochę lepiej się poczuła. (…) A czas uciekał. - mówiła siostra aktorki.

Już za dwa dni, 5 października bliscy i fani gwiazdy będą obchodzić szóstą rocznicę śmierci Przybylskiej.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIEBOTYCZNIE WYSOKIE ZAROBKI PROWADZĄCEJ PROGRAM „ROLNIK SZUKA ŻONY”, MARTY MANOWSKIEJ. NIEMALŻE NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE PROWADZĄCA TYLE ZARABIA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY NA ZIMĘ UCIESZY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BIAŁYCH ŚWIĄT. ZIMA W TYM ROKU BĘDZIE ZUPEŁNIE INNA NIŻ POPRZEDNIA. JAK ZATEM BĘDZIE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA