Całkiem nowe informacje w sprawie niedawnej, bardzo głośnej sytuacji, która wydarzyła się w jednej z polskich szkół. Uczennica, która zaatakowała swoje koleżanki pozostaje wielką zagadką – pojawiają się jednak pierwsze spekulacje, dlaczego tak zrobiła. Koniecznie przeczytaj!

Od kilku dni media w całej Polsce żyją niecodziennym wydarzeniem, które miało miejsce w jednej ze szkół w Zielonej Górze.

Kinga H. W pewnym momencie wyciągnęła z plecaka nóż, a następnie zaatakowała swoje cztery koleżanki! Nastolatkom na szczęście nic się nie stało – wszystkie zostały przebadane w szpitalu i powróciły do domu tego samego dnia. Co jednak było motywem tak strasznego działania dziewczyny?

- Mówi się w szkole, że Kinia mogła być przez kogoś szykanowana. Ten atak z nożami to był taki krzyk o pomoc, akt desperacji - mówi jedna z uczennic tejże szkoły.

Internauci są ogromnie oburzeni!

Na forach internetowych odgrywa się teraz prawdziwa burza! Internauci twierdzą, że nastolatkowie w dzisiejszych czasach zachowują się okropnie – często to właśnie dziewczyny potrafią wyrządzić sobie większe szkody niż chłopcy.

- Dziewczyny w jej wieku są teraz gorsze od chłopaków. Mam córkę w liceum i sam mam niejednokrotnie ochotę wybrać się do szkoły z kijem. Nie bronię jej ale jeśli była inteligentna i wrażliwa to zdaję sobie sprawę jakie piekło przechodziła. - mówi jeden z internautów.

- (…) Dziewczyny z niej się nabijały i wyśmiewaly na każdy możliwy sposób. Nie wytrzymała i postanowiła to załatwić sama. Co tu roztrząsać. Ona jest ofiarą. Nie przypadkowo je wybrała. - napisała kolejna z internautek.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIEBOTYCZNIE WYSOKIE ZAROBKI PROWADZĄCEJ PROGRAM „ROLNIK SZUKA ŻONY”, MARTY MANOWSKIEJ. NIEMALŻE NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE PROWADZĄCA TYLE ZARABIA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY NA ZIMĘ UCIESZY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BIAŁYCH ŚWIĄT. ZIMA W TYM ROKU BĘDZIE ZUPEŁNIE INNA NIŻ POPRZEDNIA. JAK ZATEM BĘDZIE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA