Wspaniałe wieści dla fanów jednej z najpopularniejszych polskich wokalistek – Beaty Kozidrak. Już niebawem rozpoczną się prace nad stworzeniem filmu fabularnego o kobiecie. Fani gwiazdy wręcz nie mogą się doczekać tej produkcji! To będzie coś wielkiego!

Jak powszechnie wiadomo, Beata Kozidrak występująca na czele kultowego zespołu Bajm to prawdziwa ikona polskiej sceny muzycznej. Kobietę zna niemalże każdy, a jej utwory śpiewane są na wielu imprezach oraz na okrągło emitowane w stacjach radiowych.

Okazuje się, że biografia Beaty Kozidrak jest tak inspirująca, że postanowiono nakręcić o niej film!

- Pomysł na film od jakiegoś czasu dojrzewał w mojej głowie. Gdy Leszek Bodzak i Piotr Domalewski przedstawili mi swoją propozycję, bardzo się ucieszyłam. Myślę, że moje barwne życie w ciekawy sposób można pokazać na ekranie. Będę wspierać twórców filmu, żeby powstał interesujący, piękny i mądry obraz, w którym będzie dużo muzyki – mówi zadowolona gwiazda.

Film na najwyższym poziomie!

Reżyserem filmu jest Piotr Domalewski, twórca nagradzanego hitu „Cicha noc”, którego celem będzie przedstawienie kobiety jako fenomenu – jak to się stało, że kobieta pozostaje sobą mimo tak wielkiej sławy.

- Kim tak naprawdę jest Beata? Jak przez 40 lat nieustannego bycia na topie udało jej się pozostać sobą? Kim jest ikona popkultury, która od lat elektryzuje fanów? Kim jest artystka, której cała kariera to nieustanne bycie na topie? Tego chciałbym się dowiedzieć. Myślę, że wielu z nas tego chce. - mówił reżyser.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIEBOTYCZNIE WYSOKIE ZAROBKI PROWADZĄCEJ PROGRAM „ROLNIK SZUKA ŻONY”, MARTY MANOWSKIEJ. NIEMALŻE NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE PROWADZĄCA TYLE ZARABIA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY NA ZIMĘ UCIESZY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BIAŁYCH ŚWIĄT. ZIMA W TYM ROKU BĘDZIE ZUPEŁNIE INNA NIŻ POPRZEDNIA. JAK ZATEM BĘDZIE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA