Baran (21 marca / 20 kwietnia)

Pełnia księżyca pierwszego dnia może skłonić cię do rzucenia się na kogoś, kto idzie na skróty i źle traktuje innych. Masz dość bycia branym za pewnik. Po ujawnieniu swoich uczuć będziesz miał szansę na przyjęcie zupełnie innej roli, począwszy od drugiego; uczyń swoją misją perfekcyjne wykonanie.

Byk (21 kwietnia / 21 maja)

Pełnia księżyca na początku października ujawnia wstydliwy sekret; nadszedł czas, aby zadośćuczynić komuś, kogo skrzywdziłeś dawno temu. Drugiego dnia przyciągniesz wielbicieli jak pszczoły do ​​miodu, dzięki czemu będzie to świetny czas na nawiązanie relacji z kimś, kto podziela Twoją miłość do sztuki, kultury i muzyki. Jeśli masz już partnera, czas spędzony w romantycznym odosobnieniu będzie czasem dobrze spędzonym.

Bliźnięta (22 maja / 21 czerwca)

Pełnia księżyca pierwszego dnia skłania do oderwania się od irytującej organizacji lub grupy. Nie czuj się zmuszony do płacenia składek lub opłat, które lepiej byłoby wydać na osobiste zakupy. Przestań wmawiać sobie, że siódmego dnia nie jesteś w stanie wykonać wymagającej pracy; nic nie może być dalej od prawdy.

Rak (22 czerwca / 23 lipca)

Gdy październik wstaje i trwa pełnia księżyca, przynosi stresującą sytuację zawodową, która może być zbyt trudna do zniesienia. Zamiast walczyć z zazdrosnym rywalem, uderzaj sam. Wpływowy partner biznesowy lub romantyczny pomoże ci przejść ważną transformację 4 kwietnia. Skorzystaj z ich pomocy, aby rozpocząć nowy rozdział. Natarczywy pracodawca będzie naciskał na Ciebie, aby anulować plany osobiste 15 dnia miesiąca; możesz nie mieć innego wyboru.

Lew (24 lipca / 23 sierpnia)

Październik zaczyna się 1 dniem pełni księżyca, który pociąga za sobą niepokojącą prawną lub oficjalną decyzję. Ze względu na te wiadomości może być konieczna zmiana pracy. Przyjaciel, który obiecał znaleźć ci pracę, wróci do swojej obietnicy 11-go; ale tak będzie najlepiej. Nie pozwól, aby Twoje ego przeszkodziło Ci w zdobyciu cennych umiejętności 13 listopada. 16-tego Księżyc w nowiu skusi Cię do podjęcia nieprzyjemnej kłótni w mediach społecznościowych. Zamiast odpalić sarkastyczną uwagę, nie korzystaj z Internetu przez cały dzień.

Panna (24 sierpnia / 23 września)

Pełnia księżyca na początku miesiąca przyniesie nieoczekiwany wydatek; może być konieczne anulowanie planu lub projektu w celu pokrycia tego rachunku. Oprzyj się pokusie zaprzeczenia ekspertowi z siódmego dnia; nie chcesz zrazić do siebie kogoś, na kim będziesz musiał polegać w przyszłości Twój potężny urok sprawi, że ktoś zakocha się w tobie dziesiątego dnia, podczas gdy nów księżyca 16-go daje intrygującą okazję do zarobienia pieniędzy.

Waga (24 września / 23 października)

Pełnia księżyca pierwszego dnia zmusza cię do pogodzenia się z niespokojnym związkiem. Powinieneś oderwać się od kogoś, kto kradł twoją radość. Szesnastego Księżyc w nowiu kusi, aby radykalnie zmienić swój wygląd. Oprzyj się temu impulsowi, ponieważ prawdopodobnie nie będziesz zadowolony z wyników.

Skorpion (24 października / 22 listopada)

Na początku października jest pełnia, która nagle kończy wymagającą sytuację w pracy. Dzięki temu będziesz mieć więcej czasu na przyjemności. Znacznie łatwiej będzie wywrzeć swój wpływ na czwartą, kiedy ludzie z radością powitają twoje potężne spostrzeżenia. Staraj się unikać kłótni z kłótliwym kolegą 9 września; będziesz potrzebować ich pomocy wcześniej niż myślisz. Księżyc w nowiu 16 września może zmusić cię do przyjęcia niskiego profilu. Uważaj, aby nie przyćmić potężnego egoisty.

Strzelec (23 listopada / 21 grudnia)

Pełnia księżyca pierwszego dnia skłania cię do podjęcia decyzji o swoim życiu miłosnym. Jeśli jesteś singlem, musisz zdecydować, czy poważnie zaangażować się w coś w rodzaju miłości. Jeśli masz już partnera, postaraj się dodać pikanterii do swojego wspólnego życia. Pieniądze na artykuły gospodarstwa domowego pojawią się 12-go; to świetny czas na zakup mebli i dzieł sztuki.

Koziorożec (22 grudnia / 20 stycznia)

Pierwszego dnia pełnia nagle kończy stresującą sytuację życiową; Skorzystaj z okazji, aby samodzielnie uderzyć. Cała siła twojej charyzmy powraca czwartego; i możesz go użyć, aby zwabić ludzi do swojej sieci intryg. Kłótliwy krewny zaczyna działać Ci na nerwy około 9-go; więc mądrze byłoby zachować dystans między sobą a nimi tak długo, jak to tylko możliwe. Księżyc w nowiu 16 listopada daje intrygującą okazję do kariery, ale może wiązać się z nadmierną odpowiedzialnością osobistą.

Wodnik (21 stycznia / 19 lutego)

Pełnia księżyca przynosi niepokojące wieści o sytuacji społeczności na początku października; jest jeszcze czas na odwołanie się do urzędników publicznych; wtedy twój pracodawca nie będzie próbował dostosować się do żadnych specjalnych wymagań, które możesz mieć siódmego dnia; może nadszedł czas, aby poszukać lepszej pracy.

Ryby (20 lutego / 20 marca)

Pierwszy Księżyc w pełni przynosi nieoczekiwanie małą pensję; mogłeś zostać obciążony nadmiernymi opłatami członkowskimi. Dołączenie do organizacji zawodowej umieści Cię w centrum uwagi 12. dnia miesiąca; nie wstydź się i bądź gotowy, aby pokazać swoje umiejętności i talenty. Księżyc w nowiu 16 listopada ostrzega przed otwarciem konta kredytowego; najlepiej ograniczyć długi do minimum.

O tym się mówi: Seniorce łzy napłynęły do oczu, a ludzie w kolejce zastygli w martwej ciszy. Rzadko zobaczysz to przy kasie. Co się stało

Zerknij: Na 20 minut trafił "na tamten świat". Gdy wrócił do żywych, opowiedział o tym, co tam widział