Najnowsze informacje o Bartłomieju Misiewiczu – był polityk przechodzi w swoim życiu ogromne zmiany. Co takiego się dzieje u mężczyzny? Internauci są mocno zaskoczeni...

Bartłomiej Misiewicz swego czasu był polskim politykiem – w przeszłości pełnił funkcję rzecznika Ministerstwa Obrony Narodowej.

Jak się okazuje, Bartłomiej Misiewicz przebywał w więzieniu z powodu podejrzeń o działanie przeciw Polskiej Grupie Zbrojeniowej.

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że Misiewicz przez pobyt w więzieniu bardzo dużo schudł, przechodząc tym samym ogromną metamorfozę – internauci twierdzą, że teraz nie przypomina dawnego siebie. Adwokat polityka tłumaczył, że Misiewicz zgubił wiele kilogramów przez ogromny stres.

Dodał także, że jest aktywny fizycznie i ten aspekt także w dużym stopniu przyczynił się do tego, jak wygląda dzisiaj.

To jednak nie wszystko – pomimo tego, że mężczyzna zgubił naprawdę sporo kilogramów, zaczął ubierać się zupełnie inaczej, według internautów bardziej stylowo i z klasą.

Politykę zaś pozostawił w tyle i od niedawna prowadzi dobrze prosperujący biznes. Wygląda na to, że Misiewicz po wyjściu z zakładu karnego zaczął całkiem inne życie.

Okazuje się, że jest jeszcze jedna rzecz, którą zmienił…

Bartłomiej Misiewicz został singlem!

W sieci głośno było o związku Bartłomieja Misiewicza i planowanym ślubie. Okazało się jednak, że niedawno mężczyzna zakończył związek – internauci są mocno zdziwieni.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIEBOTYCZNIE WYSOKIE ZAROBKI PROWADZĄCEJ PROGRAM „ROLNIK SZUKA ŻONY”, MARTY MANOWSKIEJ. NIEMALŻE NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE PROWADZĄCA TYLE ZARABIA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY NA ZIMĘ UCIESZY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BIAŁYCH ŚWIĄT. ZIMA W TYM ROKU BĘDZIE ZUPEŁNIE INNA NIŻ POPRZEDNIA. JAK ZATEM BĘDZIE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA