Starsi ludzie często uznawani są za osoby poważne i stateczne – i w istocie tak często jest. Należy jednak pamiętać, że również oni potrafią się świetnie bawić, niekiedy lepiej niż młodsze pokolenia. Ta para to świetny dowód!

Staruszkowie pokazali wszystkim, jak się bawić

Seniorzy postanowili pokazać, co potrafią. Okazuje się, że umieją bawić się lepiej niż niejeden młodziak, a wszyscy, którzy byli świadkami ich popisów na parkiecie, śmiali się do łez!

Emerytka/screen Pixnio
Emerytka/screen Pixnio

Portal Pikio zwraca nagranie, które w ostatnim czasie krąży po sieci. Internet oszalał na jego punkcie, a goście, którzy obserwowali tę parę w akcji, śmiali się do rozpuku. Co za taniec!

Mężczyzna i kobieta byli uczestnikami jednej z imprez dla starszych osób. To, co na niej zrobili, jest niesamowite. Z miejsca stali się królem i królową parkietu, a ich taneczne popisy zostały docenione nie tylko przez innych uczestników zabawy, ale także internautów!

Wystarczyła dobra muzyka, by staruszkowie postanowili wyjść na parkiet. Wyglądali na niezmiernie szczęśliwych, najwyraźniej świetnie się bawili, byli w tym wszystkim także zabawni dla innych i bardzo spontaniczni!

Nieistotne, w jakim wieku jesteśmy – bawić się i tańczyć może każdy! Taki jest morał z ich wyczynu. Nieważne, co pomyśli ktoś z otoczenia – życie jest jedno i trzeba je przeżyć w zgodzie z sobą, będąc szczęśliwym, nie warto oglądać się na otoczenie!

Goście byli zdumieni, gdy zobaczyli, co robi ta para. Staruszkowie podbili internet!

Przypomnij sobie o… WARSZAWA: KOMUNIKACJA MIEJSCA ROZSZERZA SWOJE OBSZARY. POWSTANIE AŻ SZEŚĆ NOWYCH PRZYSTANKÓW. MIESZKAŃCY STOLICY NIE MOGĄ SIĘ DOCZEKAĆ

Jak informował portal Życie: KIEROWCY MOGĄ BYĆ ZASKOCZENI, KIEDY POJADĄ ZATANKOWAĆ SAMOCHÓD. NA STACJACH BENZYNOWYCH ZOSTAŁY WPROWADZONE OGROMNE ZMIANY

Portal Życie pisał również o… POMORSKIE: REKORDOWA LICZBA ZAKAŻEŃ KORONAWIRUSEM. AŻ JEDENAŚCIE POWIATÓW ZOSTANIE OBJĘTYCH OBOSTRZENIAMI, W TYM GDAŃSK