Uwaga! Najnowsza prognoza pogody na najbliższe dni zapowiada się dość zaskakująco. W pewnym miejscu w Polsce już spadł śnieg! Gdzie miała miejsce ta nietypowa sytuacja? Internauci są wręcz zszokowani, nie mogą w to uwierzyć!

Jak donoszą media ogólnokrajowe, prognoza pogody na najbliższe dni może mocno zaskoczyć niemalże wszystkich. Wrzesień – jak wszyscy wiedzą – był miesiącem typowo jesiennym. Zimne, deszczowe i pochmurne dni przeplatały się na zmianę z ciepłymi i słonecznymi, a chwilami nawet upalnymi!

Od kilku dni zaś panuje jesienna, nieprzyjemna aura i wszystko wskazuje na to, że tak właśnie już będzie i nie ma co liczyć na cieplejsze dni.

Okazuje się, że w niektórych rejonach Polski… już spadł śnieg! Tak, to prawda! Koniecznie zobacz, gdzie!

Gdzie spadł pierwszy śnieg?

Jak powszechnie wiadomo, południe kraju jest zazwyczaj pierwszym regionem, w którym każdego roku gości zima jako pierwsza. Tak też jest i tym razem. Turyści chodzący po górach zamieścili w sieci pierwsze zdjęcia ośnieżonych szczytów gór – Rysy są aktualnie białe!

Okazuje się, że nie na długo. Meteorolodzy donoszą, że w weekend w Polsce będzie nieco cieplej, zatem owy śnieg prawdopodobnie zniknie.

- Polska znajdować się będzie pod wpływem rozległego i dość głębokiego niżu z ośrodkiem w rejonie Wysp Brytyjskich. Taka sytuacja zapewni napływ ciepłego, a w nocy z soboty na niedzielę wręcz gorącego, powietrza pochodzenia zwrotnikowego – donoszą meteorolodzy.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIEBOTYCZNIE WYSOKIE ZAROBKI PROWADZĄCEJ PROGRAM „ROLNIK SZUKA ŻONY”, MARTY MANOWSKIEJ. NIEMALŻE NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE PROWADZĄCA TYLE ZARABIA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY NA ZIMĘ UCIESZY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BIAŁYCH ŚWIĄT. ZIMA W TYM ROKU BĘDZIE ZUPEŁNIE INNA NIŻ POPRZEDNIA. JAK ZATEM BĘDZIE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA