Najnowsze informacje ze świata show – biznesu! We wczorajszym odcinku programu rozrywkowego, w którym oboje z wokalistów są jurorami doszło do sprzeczki… O co poszło? Koniecznie zobacz!

Jak powszechnie wiadomo, Michał Szpak to ceniony, ale też bardzo kontrowersyjny artysta, który ogromną popularność i rozgłos zdobył kilka lat temu poprzez udział w programie „X Factor”. Aktualnie sam zasiada w składzie jury podobnego programu talent show, „The Voice of Poland”. Mężczyzna już od samego początku zdobył zarówno wielu fanów, jak i krytyków.

Jego niesamowity talent wokalny, ale także bardzo kreatywne stylizacje sceniczne czy odważny wygląd na co dzień wzbudza ogromne zainteresowanie ze strony mediów i paparazzi.

Edyta Górniak zaś swoją karierę muzyczną rozpoczęła wiele lat wcześniej. Kobieta także, razem z Michałem Szpakiem zasiada w jury programu „The Voice of Poland” emitowanego w Telewizji Polskiej. Mimo iż jej wygląd nie wzbudza tak wielkich kontrowersji, także jest niesamowicie popularna, a jej wypowiedzi czasem potrafią mocno zaskoczyć.

Tak też właśnie było podczas ostatniego odcinka programu. Co takiego powiedziała, że doszło do sprzeczki między jurorami?

Edyta Górniak oburzona na Michała Szpaka – o co poszło?

Okazuje się, że Edyta Górniak nie lubi, kiedy ktoś zwraca się do niej mówiąc „Edzia”, a tak właśnie powiedział do niej młodszy kolega z branży.

- Bambi, Edi, może być Edward, Edek - tak brzmiały ksywki, które podobają się Edycie Górniak.

Nikt nie spodziewał się, że kobieta tak się zdenerwuje!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: PILNA EWAKUACJA W JEDNYM Z POLSKICH MIAST. SYTUACJA JEST BARDZO POWAŻNA. TYSIĄCE OSÓB MUSIAŁY OPUŚCIĆ ZAGROŻONY TEREN. NA MIEJSCU PRACUJĄ SŁUŻBY

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: RUDY KOT PRZYCHODZIŁ DO SKLEPU MIĘSNEGO, BY GAPIĆ SIĘ NA MIĘSO. GDY UDAŁO SIĘ MU WYPROSIĆ KAWAŁEK, GDZIEŚ GO ZANOSIŁ. WZRUSZAJĄCA HISTORIA

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA