Takie położenie planety miłości i piękna sugeruje, że w relacjach osobistych staniemy się zimni i powściągliwi, a nasza miłość będzie oznaczać troskę, opiekę i pomoc w biznesie. Jednak to nie znaczy, że w ogóle nie będzie miejsca na romantyczne uczucia. Jakie znaki będą mieć szczęście w miłości w październiku?

Baran (21.03 - 20.04)

Baran — a dokładniej ci, którzy nie znaleźli jeszcze bratniej duszy — może liczyć na "to" spotkanie. Rezultatem może być szczęśliwy i trwały związek, który z dużym prawdopodobieństwem zakończy się ślubem.

Jednak dla tych przedstawicieli znaku, którzy są w związku od dawna, lepszą opcją będzie pozostanie w związku zamiast wdawanie się w romanse - a będzie czekało wiele pokus. Później jednak może się okazać, że nowa miłość nie jest tak atrakcyjna, jak się wydawało, a były partner nie będzie chciał wybaczyć zdrady i naprawienie związku — niestety! - nie będzie możliwe.

Bliźnięta (22.05 - 21.06)

Bliźnięta — zwłaszcza kobiety — będą musiały nauczyć się odmawiać natrętnym adoratorom. Uparci mężczyźni mogą je nękać prawie codziennie, próbując przyciągnąć ich uwagę i żądając deklaracji.

Ważne, by zachować spokój, bez chamstwa i histerii, ponieważ to tylko bardziej sprowokuje wielbiciela. Lepiej jest wykazać powściągliwość — aż do obojętności — wtedy adorator znudzi się i znajdzie sobie inny przedmiot uczuć. Single niebawem mogą znaleźć nowego - bardzo ciekawego - partnera.

Panna (22.08 - 23.09)

Panny, którym w październiku będzie sprzyjać Wenus, będą roztaczać swój urok i atrakcyjność wśród przedstawicieli płci przeciwnej, więc nie zabraknie im adoratorów.

Będą mogły wybierać spośród adoratorów. Miesiąc upłynie im z osobami okazującymi im podziw, uwielbienie i pożądanie, ale może im się udać spotkanie kogoś, z kim wdadzą się w płomienny romans, który szybko się skończy. Jednak obie strony nie będą oczekiwały niczego więcej - będą spodziewały się krótkodystansowych relacji.

Strzelec (23.11 - 21.12)

Strzelec, zdolny do pochopnych działań i decyzji, tym razem postąpi wbrew ogólnej opinii ekscentrycznego szaleńca. Spotykając obcokrajowca, nie tylko rzuci się w wir nowego romansu, będzie również gotowy podążać za swoim partnerem.

Osoby spod znaku Strzelca nie będą zachwycone bogactwem, a raczej jego brakiem, u nowego partnera, ani jego miejscem zamieszkania — może okazać się obywatelem biednego kraju. Na szczęście przeszkody — na przykład zamknięte granice z powodu kwarantanny — ostudzą ich zapał, a potem zakończą związek, który nie ma perspektyw.

Jak informował portal "Życie": W NIEKTÓRYCH REGIONACH NASZEGO KRAJU MOŻE BYĆ BARDZO NIEBEZPIECZNIE. INTENSYWNE OPADY MOGĄ STANOWIĆ POWAŻNE ZAGROŻENIE

Przypomnij sobie: FANI MOCNO SKOMENTOWALI DECYZJĘ ŁUKASZA Z PROGRAMU "ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA". CO TAKIEGO ZROBIŁ MĘŻCZYZNA

Portal "Życie" pisał również: NOWA POSTAĆ MOCNO NAMIESZA W SERIALU "M JAK MIŁOŚĆ". FANI MOGĄ BYĆ ZASKOCZENI TYM, JAK POTOCZĄ SIĘ LOSY ICH ULUBIONYCH BOHATERÓW