Niedawno przyjechała do naszej firmy do pracy i często ją spotykałem. Myślałem, że ciężko znaleźć taką miłą przyjacielską osobę. Pierwsze spojrzenie na Darynę i byłem pewien, że nie może opędzić się od adoratorów!

Często pomagała mi w pracy, nie żądając niczego w zamian. Pokochaliśmy ją wszyscy, a gdy poznaliśmy jej historię, byliśmy bardzo zaskoczeni.

Daryna urodziła się i wychowała w jednym z małych prowincjonalnych miasteczek. Jej rodzice to dość zamożni ludzie, robili wszystko dla swojej jedynej córki. Po ukończeniu szkoły dziewczyna wstąpiła na dobry uniwersytet, a po otrzymaniu dyplomu miała wyjść za wspaniałego, jak wtedy myślała, faceta. Rodzice nie byli zadowoleni z tego związku, myśleli, że było za wcześnie, a on wcale nie był kimś dla niej, ale ich córka była zakochana i uszanowali jej decyzję.

Rozpoczęły się przygotowania do ślubu. Udało się już kupić obrączki ślubne, uszyć szykowną suknię ślubną, zamówić salę, limuzynę. Pozostało tylko czekać na dzień ślubu.

Z inicjatywy pana młodego narzeczeni spotkali się pod drzwiami urzędu stanu cywilnego. Tak zdecydowano, pomijając tradycje przedślubne.

W umówiony dzień Daryna w pięknej sukni ślubnej wyglądała olśniewająco. Niedługo przed ślubem sukienkę trzeba było poprawić, ponieważ panna młoda straciła sporo na wadze z wielkich emocji.

Daryna przyjechała wcześniej, niż planowano, więc nieobecność pana młodego nikogo nie zaskoczyła, ale czas mijał, a goście byli coraz bardziej zdenerwowani. W końcu przyjechał mężczyzna.

Był sam, w zwykłej koszulce i dżinsach.

- Co się stało? - spytała Daryna, która z zaskoczeniem podbiegła do niego.

- Nic, zmieniłem zdanie. Nie chcę cię poślubić. - wypowiedział te słowa tak niedbale, po prostu odwrócił się i poszedł do samochodu.

Daryna została sama w drzwiach urzędu stanu cywilnego, siedziała na schodach i płakała, a goście zgromadzili się wokół niej. Co było dalej?

Rodzice zrobili wszystko, by ich córka odzyskała radość z życia: zapłacili za jej edukację za granicą, a potem pomogli jej przenieść się do stolicy i znaleźć pracę. I tak Daryna znalazła się w naszej firmie.

Dziewczyna nigdy nie wróciła do swojego rodzinnego miasta, bała się, że wszyscy będą ją wytykać palcami, przypominając wstyd, którego doświadczyła.

W stolicy jej życie powoli się poprawiało, w pracy dała się poznać jako prawdziwa specjalistka, zaprzyjaźniła się ze wszystkimi, ale nie mogła znaleźć partnera.

I wtedy pojawił się Andrzej. Daryna nikomu o nim nie powiedziała, wiedzieliśmy tylko ja i jeszcze jeden z naszych przyjaciół. Był miły, mądry, miał 28 lat i zajmował czołowe stanowisko w sektorze bankowym. Wkrótce mieli brać ślub, jednak jako jej przyjaciel nie mogłem się cieszyć.

Byli dla siebie mili, ale nie mówiła nigdy o miłości.

Kiedyś powiedziała:

- Nie martwcie się, on też mnie nie kocha!

Szczęki nam opadły od takiego stwierdzenia.

- Więc dlaczego wychodzisz za mąż?!

- On potrzebuje statusu żonatego mężczyzny do swojej kariery, a ja potrzebuję go jako silnego ramienia obok. Mam dość samotności. Po prostu wreszcie wyjdę za mąż!

Daryna zaczęła płakać, jakby dusiła to w sobie latami, a my próbowaliśmy ją uspokoić i wybić jej z głowy ślub, jednak ona nie zmieniła zdania.

Nigdy nie widziałem tak wspaniałego i luksusowego ślubu. Wygląda na to, że rodzice i narzeczony Darii próbowali się tym pokazać. Przybyło wielu gości spośród bliskich panny młodej - wszyscy, którzy byli na poprzedniej uroczystości, która się nie odbyła.

Państwo młodzi i goście udali się do urzędu stanu cywilnego.

Daryna była niezwykłą panną młodą. Wydawała się spokojna, ale tylko Bóg wiedział, co się dzieje w jej sercu, dopóki nie otrzymała aktu ślubu. Wtedy wyszła, po raz pierwszy uśmiechała się przez cały dzień i odetchnęła z ulgą.

Chociaż pierwotnie było to małżeństwo dla zachowania pozorów, okazało się zaskakująco szczęśliwe i udane. Para ma syna Iwanka, a wkrótce będą mieli drugie dziecko.

Andrew nadal podziwia swoją żonę. To małżeństwo jest dla niego jak wygrana na loterii. Daryna zaś po prostu promienieje, kiedy jest z rodziną!

Jak informował portal "Życie": W NIEKTÓRYCH REGIONACH NASZEGO KRAJU MOŻE BYĆ BARDZO NIEBEZPIECZNIE. INTENSYWNE OPADY MOGĄ STANOWIĆ POWAŻNE ZAGROŻENIE

Przypomnij sobie: FANI MOCNO SKOMENTOWALI DECYZJĘ ŁUKASZA Z PROGRAMU "ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA". CO TAKIEGO ZROBIŁ MĘŻCZYZNA

Portal "Życie" pisał również: NOWA POSTAĆ MOCNO NAMIESZA W SERIALU "M JAK MIŁOŚĆ". FANI MOGĄ BYĆ ZASKOCZENI TYM, JAK POTOCZĄ SIĘ LOSY ICH ULUBIONYCH BOHATERÓW