Szczere słowa Bartłomieja Misiewicza o swoim pobycie w zakładzie karnym. Były polityk stwierdził, że niczego nie żałuje w swoim życiu. Internauci byli bardzo zaskoczeni po usłyszeniu tych słów!

Bartłomiej Misiewicz swego czasu był polskim politykiem – w przeszłości pełnił funkcję rzecznika Ministerstwa Obrony Narodowej.

Jak się okazuje, Bartłomiej Misiewicz przebywał w więzieniu z powodu podejrzeń o działanie przeciw Polskiej Grupie Zbrojeniowej. Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że Misiewicz przez pobyt w więzieniu bardzo dużo schudł, przechodząc tym samym ogromną metamorfozę. Adwokat polityka tłumaczył, że Misiewicz zgubił wiele kilogramów przez ogromny stres.

Ostatnio jednak wypowiedział się w innej kwestii – chodzi o sam pobyt w więzieniu, Misiewicz niczego nie żałuje.

Szczere wyznanie Bartłomieja Misiewicza o pobycie w więzieniu

Bartłomiej Misiewicz stwierdził, że nazywanie go politykiem już nie jest poprawne, gdyż zrezygnował z pełnienia jakichkolwiek funkcji politycznych.

Stwierdził, że pobyt w więzieniu nauczył go wielu rzeczy, ale przede wszystkim pokory – to, według mężczyzny – pozwoliło mu osiągnąć sukces w biznesie.

-Niczego nie żałuję, wszystko jest dla mnie nauką. Dziś pomaga mi to osiągnąć sukcesy w biznesie. W areszcie człowiek uczy się pokory, jest bardzo dużo czasu, żeby pracować nad sobą. Człowiek pokornieje i stwierdza, co jest dla niego jest najważniejsze. Najważniejsze są dla mnie jest rodzina i miłość - powiedział.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: PILNA EWAKUACJA W JEDNYM Z POLSKICH MIAST. SYTUACJA JEST BARDZO POWAŻNA. TYSIĄCE OSÓB MUSIAŁY OPUŚCIĆ ZAGROŻONY TEREN. NA MIEJSCU PRACUJĄ SŁUŻBY

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: RUDY KOT PRZYCHODZIŁ DO SKLEPU MIĘSNEGO, BY GAPIĆ SIĘ NA MIĘSO. GDY UDAŁO SIĘ MU WYPROSIĆ KAWAŁEK, GDZIEŚ GO ZANOSIŁ. WZRUSZAJĄCA HISTORIA

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA