Jak podaje "Życie Pl", pełnia księżyca ma swoisty wpływ na znaki zodiaku. Jaka jest tajemnica październikowej pełni księżyca?

Magiczna, księżycowa jesień

Tegoroczna pełnia księżyca osiągnie szczyt w piątek 2 października. To pierwsza z dwóch pełni księżyca w tym miesiącu, co zdarza się mniej więcej co trzy lata. Następnym jest niezwykle rzadki niebieski księżyc, który osiąga szczyt w Halloween.

Po długim, gorącym, dziwnym lecie nadeszła jesień - to najlepszy czas, by cieszyć się sweterową pogodą i wszystkim o smaku dyni. Jako bonus, zbliża się jeden z najsłynniejszych i najpiękniejszych znaków jesieni: pełnia księżyca, która osiągnie szczyt w przyszłym tygodniu.

Oto, jak rzucić okiem, a także wyjaśnienie, dlaczego tegoroczny księżyc jest rzadki. Kiedy nadchodzi pełnia księżyca w październiku 2020 roku? Według NASA tegoroczna osiągnie szczyt w piątek 2 października.

Oczywiście widok nie będzie najlepszy, dopóki słońce nie zajdzie kilka godzin później, a księżyc w pełni może naprawdę świecić. Co więcej, w tym roku zaświeci się w pobliżu jasno wyglądającej gwiazdy - czerwonej planety Mars.

Aby jak najlepiej uchwycić Księżyc, ogranicz sztuczne światło tak bardzo, jak to możliwe i spróbuj znaleźć niezakłócony widok nieba. NASA wyjaśnia, że ​ to jeden z najmniejszych księżyców w pełni w roku, znany jako „mikro-księżyc w pełni”. Są przeciwieństwem ogromnie wyglądających superksiężyców lub gdy księżyc wydaje się znacznie większy niż zwykle. To powiedziawszy, księżyc pozostanie blisko horyzontu, dzięki czemu będzie wyglądał na nieco większy niż powinien i nadając mu delikatny pomarańczowy odcień.

Jeśli jesteś jednym z tych znaków zodiaku, miej się na baczności

Baran

To dla ciebie znacząca pełnia księżyca, Baranie, jako jedyna w tym roku, która wpadnie w twój znak domu. Chociaż zapewnia to energię, oświecenie i motywację, jeśli chodzi o twoje osobiste cele i sposoby wyrażania siebie, istnieje napięcie, jeśli chodzi o to, jak podejdziesz do tych przedsięwzięć.

Rak

Możesz założyć się, że będzie to wielki moment w Twojej karierze. I podczas tego lunacji odważna i bezczelna energia księżyca w pełni Barana dodaje intensywności do skupienia się na pracy, Raku. Skorzystaj z tego pewnego wzrostu i doprowadź do kulminacji lub zamknięcia wszelkie duże projekty, zwłaszcza te, które wymagają przewagi konkurencyjnej.

Waga

Jesteś liderem i twórcą, zwłaszcza jeśli chodzi o relacje międzyludzkie, a ta pełnia prosi Cię o przywołanie odrobiny asertywności i pewności siebie, aby stawić czoła dramatowi relacji. Możesz stworzyć zdrowsze nawyki w związku i wzmocnić najcenniejsze dla Ciebie więzi.

Koziorożec

Odczucie pełni księżyca to rzecz , a pełnia księżyca nie oszczędza ci kropli swojej emocjonalnej, budującej napięcie energii w tym miesiącu - szczególnie biorąc pod uwagę twoją rządzącą planetę, Saturn, po prostu poszedł prosto w twój znak. Twoje najbardziej osobiste uczucia, reakcje i łagodniejsza strona znajdują się w centrum uwagi tego źródła światła, a dla praktycznego znaku ziemi, takiego jak Ty, może to być niewygodne.

Jesteście gotowi na to piękne widowisko?

O tym się mówi: Smutne wieści płyną z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Odeszła wielka Polka

Zerknij: Stary dowód osobisty trzymany do dziś na dnie szuflady, może okazać się cenny. Wystarczy spełnić pewien warunek