Kilka lat temu Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski stanowili najgorętszą parę wśród znanych Polaków. Chętnie pokazywali się w swoim towarzystwie na branżowych imprezach, nie szczędząc fotoreporterom materiału do uwieczniania. Wszyscy byli więc w szoku, kiedy z dnia na dzień para poinformowała o swoim rozstaniu, nie podając powodów swojej decyzji.

Chociaż po głośnym zerwaniu krążyły pogłoski o problemach Mazolewskiego z wiernością, to po prawie czterech latach Sablewska zdecydowała się na powrót do byłego partnera. Od tamtej pory znów stali się oni nierozłączni i chętnie dają mediom tematy do plotek.

Zakupowy szał celebrytów

Wraz z początkiem wakacji para uznała, że to czas na "nowy rozdział" w życiu - zakochani postanowili więc przeprowadzić się do Trójmiasta. Co jakiś czas bywają jednak w stolicy, dając warszawskim fotoreporterom okazję do zapełnienia aparatów ich nowymi zdjęciami. Ostatnio udało im się przyłapać parę na zakupach w ekskluzywnym sklepie, gdzie postanowili zaopatrzyć się w okulary przeciwsłoneczne.

Stroje Sablewskiej potrafią zachwycić (źródło: Pudelek)
Stroje Sablewskiej potrafią zachwycić (źródło: Pudelek)

Tego dnia Sablewska oczarowała wszystkich swoim wyglądem - postawiła na rockowy strój, którego głównym dodatkiem była torebka Chanel za...25 tysięcy złotych, co jak zawsze wzbudziło kontrowersje wśród internautów.

Są oni również ciekawi przyszłości związku celebrytów - nie odnieśli się oni bowiem do krążących o Mazolewskim pogłosek, jakoby nie był do końca wierny Mai...

Zobacz także: Odważne zdjęcie Mai Sablewskiej wywołało burzę w Internecie. Fani byli zniesmaczeni

Może cię zainteresować: Życie uczuciowe Maryli Rodowicz było pełne niespodzianek. Jej były kochanek zdradził, co wydarzyło się w pewnej willi

Pisaliśmy również o: Uwaga, niedługo zmiana czasu z letniego na zimowy. Warto pamiętać, by nie mieć niespodzianki