Już od kilku miesięcy związek Madeńskiej z Jędruszczakiem nie układał się najlepiej. Para znana z programu "Love Island. Wyspa miłości" wyraźnie przeżywała kryzys - przyznali się nawet do tego, że uczęszczają na terapię. Niestety pomoc profesjonalisty nie pomogła i zakochani rozstali się.

Para nadal musi razem tańczyć

Na fali sukcesów, zakochani jakiś czas temu zdecydowali się na wspólne wzięcie udziału w "Tańcu z gwiazdami". Wszystko przebiegało pomyślnie, a para na parkiecie stanowiła niezwykle zgrany duet. Po ostatnim odcinku Mikołaj wyznał jednak fanom, że jego związek z Sylwią dobiegł końca. Oznajmił, że pomimo silnych uczuć do dziewczyny, nie może kontynuować tej relacji, bo "sam będzie przez to cholernie cierpiał". Szczegóły rozstania owiane są tajemnicą - w reakcji na tajemniczy post tenisisty pojawiły się teorie, jakoby tancerka miała zdradzić Mikołaja. Ta jednak stanowczo zapewniła, że do niczego podobnego nie doszło. Życzyła również byłemu partnerowi znalezienia kogoś, kto w pełni sprosta jego oczekiwaniom.

Byli zakochani stanowili do tej pory zgraną parę
Byli zakochani stanowili do tej pory zgraną parę

Czy prywatne relacje wpłyną na ich karierę?

Sylwia, zapytana o stosunek do dalszej pracy z Mikołajem na planie "Tańca z gwiazdami", oznajmiła, że jej postawa będzie w pełni profesjonalna. Zapewniła, że nie pozwoli, by prywatne problemy jakkolwiek wpłynęły na jej dalszą współpracę z tenisistą.

"Jestem tancerką, a Mikołaj jest gwiazdą w tej parze. Jestem profesjonalistką, podejdę do tego zawodowo, jak trenerka do tańca. Co prywatne, to prywatne i nie zamierzam przenosić tego, co się stało prywatnie na salę treningową. Mam nadzieję, że ten tydzień przebiegnie pomyślnie, w przyjaznej atmosferze. Zatrudniono mnie jako tancerkę i wymaga się ode mnie profesjonalizmu" - powiedziała w rozmowie z Pudelkiem.

O tym, czy dotrzyma obietnicy, widzowie przekonają się już w najbliższych odcinkach programu.

Zobacz także: Magda Gessler nie przestaje zaskakiwać. Wzruszyła córkę Larę do łez. O co chodzi

Może cię zainteresować: Chcieli wynieść kilkadziesiąt kilogramów grzybów z lasu, zareagowała Straż Leśna! Piękne borowiki skonfiskowane, grzybiarze odpowiedzą za swój czyn

Jak informował portal Życie: Zniszczenia na budowie trasy tramwajowej w Krakowie. Co się stało