Wzruszająca niespodzianka pana młodego

Jak podaje portal "Pikio", Shannon długo czekała na miłość swojego życia. Wątpiła, że spotka kogoś odpowiedniego, jednak na jej życiowej drodze pojawił się Don. Mężczyzna mial już za sobą jedno małżeństwo i był ojcem dwóch chłopców. Przeszłość partnera nie przeszkadzała zakochanej młodej kobiecie, ponieważ widziała, że uczucie Dona do niej było w stu procentach szczere.

Ślub tej pary miał być najszczęśliwszym dniem w ich życiu, jednak ceremonię przyćmiła tragedia. Miesiąc przed uroczystością ojciec Shannon dowiedział się, że ma raka. Mężczyzna zmarł tuż przed weselem córki.

Don wiedział, jak przez rodzinny dramat cierpi jego ukochana. Podczas pierwszego tańca na ich weselu zrobił coś niezwykłego. Założył koszulkę z podobizną ojca Shannon i poprosił ją do tańca, by choć przez chwilę mogla się poczuć tak, jakby tańczyła z własnym tatą. Ten gest doprowadził do łez nie tylko pannę młodą, ale również wszystkich gości.

To również może Cię zainteresować: POLICJA PILNIE POSZUKUJE GROŹNEJ KOBIETY. OSOBY, KTÓRE JĄ WIDZIAŁY, PROSZONE SĄ O KONTAKT

Zobacz także: MARCIN PROKOP ZDRADZIŁ, DLACZEGO ODSZEDŁ Z TVP. PRAWDA JEST ZASKAKUJĄCA