Uwaga! Niezwykle ważne informacje dla niemalże wszystkich klientów największych banków w Polsce. Nadchodzą wielkie zmiany, można przez nie stracić duże kwoty pieniędzy. Warto przeczytać i zapoznać się z nadchodzącymi reformami, aby uniknąć zbędnego uiszczania dużych kwot!

Jak powszechnie wiadomo, w sieci raz po raz pojawiają się informacje o zmianach w bankach – najczęściej są to zmiany tymczasowe wynikające z awarii bądź przerwy technicznej.

Takie zmiany zazwyczaj trwają maksymalnie dwa dni i dotyczą najczęściej wykonywanych czynności bankowości, takich jak transakcje internetowe, wypłacanie pieniędzy z bankomatu, płatność kartą czy zmiany kodu PIN i inne.

Tym razem jednak nadchodzą trwałe zmiany, które prawdopodobnie nie spodobają się żadnemu posiadaczowi konta w banku. O czym mowa? Oraz w jakich bankach wystąpią owe zmiany?

Wzrost płatności za konto w banku

Nadchodzące zmiany w bankowości dotyczą wzrostu opłat za posiadanie konta, a także za dokonywanie wypłat z bankomatów.

- Nadchodzi kolejna fala podwyżek opłat w polskich bankach. Mogą wydawać się niewielkie, ale w ostatecznym rozrachunku mogą nas sporo kosztować – mówi Krzysztof Berenda, reporter RMF FM.

Jednym z takich banków jest jeden z najpopularniejszych w Polsce – Santander. Tam płatność za posiadanie konta pojawiła się niedawno – do tej pory była to darmowa usługa, teraz zaś należy uiścić kwotę 6 zł miesięcznie.

Można tego uniknąć np. dokonując płatności kartą bądź Blikiem.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NAJNOWSZE ZDJĘCIE OPUBLIKOWANE PRZEZ IWONĘ PAVLOVIĆ ZASKOCZYŁO NIEMALŻE WSZYSTKICH. FOTOGRAFIA ROBI SZAŁ W SIECI, PRZYPOMINA O WAŻNYM DLA KOBIETY DNIU

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: CAŁKIEM NOWE INFORMACJE O ANNIE JANTAR, O KTÓRYCH NIE WIEDZIAŁ NIEMALŻE NIKT. ODNALEZIONO LIST ZAADRESOWANY DO ARTYSTKI, JEGO TREŚĆ WRĘCZ WYCISKA ŁZY

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TEGO DNIA