Włoski minister innowacji ostatnio będąc w programie emitowanym na żywo popełnił ogromną wpadkę, co stało się wielkim rozbawieniem dla Internautów. To nagranie robi w sieci prawdziwy szał – każdy musi je obejrzeć!

Jak wiadomo, w sieci raz po raz można natknąć się na przeróżne wpadki telewizyjne dokonane podczas emisji programu na żywo. Czasem jest to błędnie wypowiedziane słowo, a czasem jakiś ruch czy gestykulacja, która wygląda bardzo komicznie.

Niedawno miało miejsce zupełnie inne zdarzenie, lecz równie śmieszne w związku z obowiązkiem siedzenia w domu spowodowanym ogólnoświatową pandemią pewien meteorolog nagrał prognozę pogody w domu. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że jego pies notorycznie wchodził tuż przed kamerę, zasłaniając cały ekran!

Sytuacja z ostatnich dni także należy do niespotykanych – miała miejsce w Walencji, we Włoszech.

Minister edukacji udawał, że zna język angielski. Jak?

Jak się okazuje, dla chcącego nic trudnego!

Aktualnie trwają nabory do zdobycia tytułu Europejskiej Stolicy Innowacji 2020 – w związku z tym każdy przedstawiciel kraju musi jak najlepiej zaprezentować swoje miasto. Jest jednak jeden haczyk – koniecznie w języku angielskim.

Okazuje się jednak, że nawet dla osób zupełnie nieznających języka, takich jak Carlos Galiana, ministra innowacji w rządzie Walencji nie stanowi to problemu! Jak sobie zatem poradził?

Założył maseczkę, a cała przemowa była podłożona – mimo że na co dzień nie potrafi mówić po angielsku, tak wtedy było to perfekcyjne. Internauci nie mogą powstrzymać się ze śmiechu.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NAJNOWSZE ZDJĘCIE OPUBLIKOWANE PRZEZ IWONĘ PAVLOVIĆ ZASKOCZYŁO NIEMALŻE WSZYSTKICH. FOTOGRAFIA ROBI SZAŁ W SIECI, PRZYPOMINA O WAŻNYM DLA KOBIETY DNIU

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: CAŁKIEM NOWE INFORMACJE O ANNIE JANTAR, O KTÓRYCH NIE WIEDZIAŁ NIEMALŻE NIKT. ODNALEZIONO LIST ZAADRESOWANY DO ARTYSTKI, JEGO TREŚĆ WRĘCZ WYCISKA ŁZY

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TEGO DNIA