Takich wieści nikt się nie spodziewał! Zachowanie Edyty Górniak dosłownie powaliło wszystkich na kolana! Nikt nie spodziewał się, że kobieta będzie chciała pomóc Danielowi Martyniukowi. W czym kobieta chce mu pomóc? O co chodzi?

Syn Zenona Martyniuka, wokalisty wykonującego muzykę disco – polo już nie raz pokazał, że nie respektuje polskiego prawa i często swoim zachowaniem je łamał wielokrotnie stając przed sądem.

Daniel Martyniuk przebywał kilkukrotnie w zakładzie karnym, a karany był za wszczynanie awantur domowych, narkotyki czy prowadzenie samochodu będąc pod wpływem alkoholu.

Edyta Górniak zaś jest dobrą znajomą jego rodziców z branży show – biznesu. Okazuje się, że chce pomóc Danielowi Martyniukowi.

Edyta Górniak pomaga synowi króla disco polo?

Jak wynika z informacji przekazanych przez dobrego znajomego wokalistki, kobieta z żalem patrzy na dorosłego mężczyznę, który – jej zdaniem – pogubił się w życiu i w świecie show – biznesu.

Postanowiła więc pomóc mu się odnaleźć, gdyż widzi w nim dobrego i wrażliwego człowieka.

- Nie może patrzeć na to, co wyczynia Daniel Martyniuk i jak bardzo jego rodzice cierpią z tego powodu. Zdaniem Edyty Daniel wpadł w pułapkę show-biznesu i nie radzi sobie z popularnością. Show-biznes to ciężka branża, sama przekonała się o tym wiele razy. Jest jej żal chłopaka. Chce mu pomóc, bo uważa go za bardzo wrażliwego człowieka (...) - informuje znajomy Edyty Górniak.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NAJNOWSZE ZDJĘCIE OPUBLIKOWANE PRZEZ IWONĘ PAVLOVIĆ ZASKOCZYŁO NIEMALŻE WSZYSTKICH. FOTOGRAFIA ROBI SZAŁ W SIECI, PRZYPOMINA O WAŻNYM DLA KOBIETY DNIU

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: CAŁKIEM NOWE INFORMACJE O ANNIE JANTAR, O KTÓRYCH NIE WIEDZIAŁ NIEMALŻE NIKT. ODNALEZIONO LIST ZAADRESOWANY DO ARTYSTKI, JEGO TREŚĆ WRĘCZ WYCISKA ŁZY

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TEGO DNIA