Jedna z najpopularniejszych i najbardziej uznanych gwiazd polskiej sceny muzycznej i show – biznesu ostatnio opublikowała zaskakującą fotografię. Przedstawiała gwiazdę w dzieciństwie – fani mieli ogromny problem, aby ją rozpoznać! Czy to naprawdę ona? O kogo chodzi?

Fotografie z dzieciństwa wstawiane przez duże gwiazdy są zawsze bardzo lubiane przez internautów – jakiś czas temu bardzo modne było wyzwanie zwane 10 years challenge, które polegało na wrzucaniu fotki sprzed dziesięciu lat.

Jedną z takich osób, która chętnie zamieszcza swoje dawne fotki jest… Doda!

Zupełnie jak nie ona!

Jak powszechnie wiadomo, Dorota Rabczewska o pseudonimie artystycznym Doda należy do grona najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiej sceny muzycznej ostatnich kilkunastu lat.

Doda ma zarówno wielu fanów, jak i krytyków, o czym sama nie raz przekonała się poprzez tzw. hejt płynący w jej stronę. Negatywna opinia o Dodzie jednak nie brała się znikąd – kobieta od początku kariery lubiła zwracać na siebie uwagę, co nie do końca wszystkim się podobało.

Teraz, po wielu latach kobieta zmieniła się w niezwykle dojrzałą i pewną siebie artystkę, która swoimi poczynaniami udowadnia, że zmieniła się nie tylko zewnętrznie, ale także wewnętrznie.

Pokazuje, że ma ogromny dystans do siebie i bez problemu potrafi opublikować swoje zabawne zdjęcie lub fotkę z dzieciństwa – jak było tym razem.

Internauci nie mogą uwierzyć, że to ona!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NAJNOWSZE ZDJĘCIE OPUBLIKOWANE PRZEZ IWONĘ PAVLOVIĆ ZASKOCZYŁO NIEMALŻE WSZYSTKICH. FOTOGRAFIA ROBI SZAŁ W SIECI, PRZYPOMINA O WAŻNYM DLA KOBIETY DNIU

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: CAŁKIEM NOWE INFORMACJE O ANNIE JANTAR, O KTÓRYCH NIE WIEDZIAŁ NIEMALŻE NIKT. ODNALEZIONO LIST ZAADRESOWANY DO ARTYSTKI, JEGO TREŚĆ WRĘCZ WYCISKA ŁZY

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TEGO DNIA