Niezwykła metamorfoza jednej z najpopularniejszych polskich prezenterek telewizyjnych. Dorota Szelągowska zaszalała i mocno zmieniła fryzurę! Internauci nie mogą się wręcz napatrzeć na jej odmieniony wygląd! Zdaniem fanów gwiazda wygląda jak własna mama!

Dorota Szelągowska należy do grona najbardziej rozpoznawalnych i uwielbianych przez Polaków osobowości telewizyjnych.

Prezenterka zyskała ogromną liczbę fanów, którzy z wielkim zainteresowaniem i chęcią śledzą każdy krok gwiazdy – nie jest to trudne, gdyż kobieta jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych.

Prezenterka telewizyjna od początku swojej kariery prowadziła wiele programów, jednak od roku 2014 zaczęła prowadzić program „Dorota was urządzi”, który cieszy się dużą oglądalnością i w którym zmienia mieszkania Polaków przeprowadzając w nich całkowitą metamorfozę.

Wspaniała przemiana Doroty Szelągowskiej!

Dorota Szelągowska od lat miała charakterystyczną dla niej fryzurę – krótkie blond włosy, które – trzeba przyznać – bardzo do niej pasowały.

Ostatnio opublikowana fotografia mówi sama za siebie – kobieta zmieniła fryzurę i według internautów… do złudzenia przypomina swoją matkę, Katarzynę Grocholę – która uznana jest za jedną z najlepszych polskich pisarek.

Prawdą jest, że obie panie mają aktualnie kręcone, blond włosy – czy faktycznie są do siebie tak podobne? Internauci są zgodni w tej kwestii. Widzą dwie krople wody!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NAJNOWSZE ZDJĘCIE OPUBLIKOWANE PRZEZ IWONĘ PAVLOVIĆ ZASKOCZYŁO NIEMALŻE WSZYSTKICH. FOTOGRAFIA ROBI SZAŁ W SIECI, PRZYPOMINA O WAŻNYM DLA KOBIETY DNIU

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: CAŁKIEM NOWE INFORMACJE O ANNIE JANTAR, O KTÓRYCH NIE WIEDZIAŁ NIEMALŻE NIKT. ODNALEZIONO LIST ZAADRESOWANY DO ARTYSTKI, JEGO TREŚĆ WRĘCZ WYCISKA ŁZY

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TEGO DNIA