Najnowsze informacje o rodzinie królewskiej właśnie ujrzały światło dzienne – chodzi o księcia Harrego. Jak donoszą media, mężczyzna próbuje nakręcić film o swojej zmarłej matce. Członkowie rodziny królewskiej nie kryją ogromnego oburzenia i niezadowolenia. Zostały wobec niego zarzucone pewne oskarżenia… O co chodzi?

Jak powszechnie wiadomo, rodzina królewska oraz jej losy od wielu miesięcy są jednym z najpopularniejszych tematów w mediach ogólnoświatowych.

Wiele mówiło się o szokującej decyzji o samodzielnym życiu Harry’ego oraz Meghan, a także raz po raz na jaw wychodzą także nowe, nieznane dotychczas informacje o księżnej Dianie, której postać – co oczywiste – była niebywale oryginalna i budziła kontrowersję bardzo często łamiąc przyjęte konwenanse i etykietę królewską. Tym razem chodzi o księcia Harry’ego.

Książę Harry oskarżony o znieważenie pamięci o swojej matce

Jak donoszą media, Harry od lat nie może poradzić sobie ze śmiercią swojej matki Diany, która zginęła w wypadku samochodowym.

- Moim sposobem na radzenie sobie z problemem było chowanie głowy w piasek. Starałem się nawet nie myśleć o mamie, bo w czym miałoby mi to pomóc? I tak nic nie mogło jej przywrócić do życia - mówi książę Harry.

Teraz książę Harry planuje nagrać film dokumentalny ukazujący… prawdę o śmierci swojej matki. Według syna księżnej Diany było to morderstwo.

Pozostałym członkom rodziny królewskiej nie podoba się ten pomysł.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NAJNOWSZE ZDJĘCIE OPUBLIKOWANE PRZEZ IWONĘ PAVLOVIĆ ZASKOCZYŁO NIEMALŻE WSZYSTKICH. FOTOGRAFIA ROBI SZAŁ W SIECI, PRZYPOMINA O WAŻNYM DLA KOBIETY DNIU

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: CAŁKIEM NOWE INFORMACJE O ANNIE JANTAR, O KTÓRYCH NIE WIEDZIAŁ NIEMALŻE NIKT. ODNALEZIONO LIST ZAADRESOWANY DO ARTYSTKI, JEGO TREŚĆ WRĘCZ WYCISKA ŁZY

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TEGO DNIA