Jak podaje "JastrzabPost", katarzyna Cichopek przepracowała już miesiąc na stanowisku prowadzącej program "Pytanie na śniadanie". Jak ocenia ten czas?

Serialowa Kinga opowiada o nowej posadzie

Do zespołu prowadzących program w TVP "Pytanie na śniadanie", dołączyła we wrześniu. Zdania internautów na temat Katarzyny Cichopek w roli prowadzącej były i zapewne są podzielone. Jak sama aktorka ocenia miniony miesiąc pracy w "Pytaniu na śniadanie"?

Nic mnie nie rozczarowało. Jest super. Atmosfera na planie jest fantastyczna, ludzie na planie tam pracujący. Cała redakcja mocno mnie wspiera i to jest dla mnie wielka frajda. Też jest to bardzo rozwijające dla mojej osoby, bo muszę się przygotowywać, żeby wiedzieć co nieco na temat tematów poruszanych na wizji. Rozwijam się, dużo czytam i rozmawiam o takich rzeczach, które są dla mnie jako dla człowieka bardzo interesujące.

Co sprawiło Kasi największą trudność? Były zbyt trudne dla niej tematy?

Mieliśmy parę takich tematów. To jest zazwyczaj związane z chorobami dzieci. Ja jako mama jestem bardzo empatyczną osobą i współodczuwam emocje. Mocno to przeżywałam.

Jak się Wam podoba Kasia w roli prowadzącej program?

O tym się mówi: 18 sierpnia 2020 roku. Ministerstwo Zdrowia podaje aktualne statystyki o koronawirusie. Dane nie naprawiają optymizmem

Zerknij: Smutne wieści płyną z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Odeszła wielka Polka