To wręcz nie do wiary! Wprost z rodziny królewskiej wypłynęły na światło dzienne całkiem nowe, nieznane dotychczas informacje dotyczące księżnej Diany! Czy doniesienia mediów to prawda – Diana ma córkę? Internauci nie mogą w to uwierzyć!

Jak powszechnie wiadomo, zmarła przed laty księżna Diana miała kolorową przeszłość – bardzo często po wielu latach zaczęły wychodzić na jaw pewne skrywane długo informacje, które udało się odkryć przypadkowo.

Co więcej, cały związek księżnej Diany i księcia Karola był bardzo burzliwy, gdyż często pojawiały się spekulacje o zdradach, oszustwach czy nieszczerej miłości.

Jak się okazuje, księżna Diana prawdopodobnie ma jeszcze sporo sekretów, o których nie wie nikt – i być może nikt się nie dowie. Ostatnio jednak okazało się, że księżna Diana i książę Karol prawdopodobnie mają jeszcze jedno dziecko – córkę o imieniu Sarah, która przebywa w Stanach Zjednoczonych i o której do tej pory nie wiedział niemalże nikt.

Czy to oznacza, że książę William nie ma prawa do tronu?

Jak donoszą brytyjskie tabloidy sytuacja miała miejsce wiele lat temu podczas wykonywania badań płodności. Jeden z lekarzy ponoć miał zatrzymać sobie materiał biologiczny księżnej Diany i księcia Karola i metodą in vitro „stworzyć” ich dziecko.

Sarah wychowywała się w innej rodzinie i nie miała pojęcia, kim byli jej prawdziwi rodzice. Po latach zaś odkryła tajemnicę i ponoć teraz utrzymuje relacje koleżeńskie z Meghan Markle!

Internauci jednak mają mieszane uczucia, czy to wszystko jest prawdą.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NAJNOWSZE ZDJĘCIE OPUBLIKOWANE PRZEZ IWONĘ PAVLOVIĆ ZASKOCZYŁO NIEMALŻE WSZYSTKICH. FOTOGRAFIA ROBI SZAŁ W SIECI, PRZYPOMINA O WAŻNYM DLA KOBIETY DNIU

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: CAŁKIEM NOWE INFORMACJE O ANNIE JANTAR, O KTÓRYCH NIE WIEDZIAŁ NIEMALŻE NIKT. ODNALEZIONO LIST ZAADRESOWANY DO ARTYSTKI, JEGO TREŚĆ WRĘCZ WYCISKA ŁZY

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TEGO DNIA