Właśnie w mediach pojawiły się informacje o zakończeniu śledztwa w sprawie zamordowanego na początku 2020 roku Krzysztofa Leskiego, dziennikarza Telewizji Polskiej. Już wszystko wiadomo… Koniecznie przeczytaj!

Na początku tego roku, a dokładnie 7 stycznia media ogólnokrajowe obiegła przerażająca wiadomość – wieloletni, uznany i uwielbiany przez tysięcy Polaków Krzysztof Leski został zamordowany.

Kim był Krzysztof Leski?

Krzysztof Leski był dziennikarzem prasowym, radiowym oraz telewizyjnym. Dzięki profesjonalnemu wykonywaniu swojej pracy przez wiele lat został uznany za wybitnego dziennikarza, przez co był szanowany przez wielu. Mężczyzna przez jedenaście lat pracował dla Telewizji Polskiej.

Przez te wszystkie lata prowadził „Wiadomości”, „Klub Dwójki” czy chociażby „Tylko w Jedynce”.

Krzysztof Leski miał bogate wykształcenie – studiował na Instytucie Podstawowych Problemów Techniki na Politechnice Warszawskiej oraz na Uniwersytecie Warszawskim na Wydziale Historycznym.

Śledztwo dobiegło końca

Na początku tego roku, a dokładnie 7 stycznia kraj obiegł szokujące informacje – Krzysztof Leski został zamordowany. Do tej pory prowadzone było śledztwo w tej sprawie i właśnie się skończyło.

Wiadomo tyle, że oskarżonym jest 34 – letni Łukasz B., a sprawa będzie odbywać się w Sądzie Okręgowym w Warszawie.

Wkrótce okaże się, czy podejrzenia są słuszne – Polacy nie mogą się doczekać, aż będzie wiadomo więcej w tej tajemniczej sprawie.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NAJNOWSZE ZDJĘCIE OPUBLIKOWANE PRZEZ IWONĘ PAVLOVIĆ ZASKOCZYŁO NIEMALŻE WSZYSTKICH. FOTOGRAFIA ROBI SZAŁ W SIECI, PRZYPOMINA O WAŻNYM DLA KOBIETY DNIU

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: CAŁKIEM NOWE INFORMACJE O ANNIE JANTAR, O KTÓRYCH NIE WIEDZIAŁ NIEMALŻE NIKT. ODNALEZIONO LIST ZAADRESOWANY DO ARTYSTKI, JEGO TREŚĆ WRĘCZ WYCISKA ŁZY

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TEGO DNIA