Uwaga! Niezwykle ważna informacja dla niemalże wszystkich Polaków. Już wkrótce nastąpi prawdziwe załamanie pogody, może być niebezpiecznie. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia dla kilku województw. Koniecznie sprawdź!

Nietrudno zauważyć, że w ostatnich dniach w Polsce mamy prawdziwą, jesienną aurę – szare i deszczowe dni przeplatają się z ciepłymi i słonecznymi.

Ostatnio było bardzo ciepło, lecz już wkrótce zacznie się istne załamanie pogody

Ostrzeżenia pierwszego stopnia

Już dziś od godziny 14 to jutra do godziny 10 obowiązuje ostrzeżenie o niebezpieczeństwie pierwszego stopnia – wystąpią liczne burze, może być niebezpiecznie!

Ostrzeżenia wydano dla województw: opolskiego, małopolskiego, podkarpackiego, pomorskiego, mazowieckiego, lubelskiego, łódzkiego, dolnośląskiego oraz świętokrzyskiego, poza powiatami: włoszczowskim, jędrzejowskim, pińczowskim, buskim, kazimierskim.

Jak wynika z zapowiedzi synoptyków, we wspomnianych województwach prognozuje się opady wynoszące od 30 do nawet 55 l na metr kwadratowy! Będą zatem prawdziwe ulewy – należy się dobrze przygotować.

Wiatr może wiać z prędkością do 65 km/h.

Ostrzeżenie pierwszego stopnia informuje o dużym zagrożeniu – lecz przede wszystkim powodującym szkody i straty materialne. Na szczęście nie jest to zagrożenie dla zdrowia lub życia.

Mimo to należy zachowywać szczególną ostrożność dziś i jutro.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NAJNOWSZE ZDJĘCIE OPUBLIKOWANE PRZEZ IWONĘ PAVLOVIĆ ZASKOCZYŁO NIEMALŻE WSZYSTKICH. FOTOGRAFIA ROBI SZAŁ W SIECI, PRZYPOMINA O WAŻNYM DLA KOBIETY DNIU

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: CAŁKIEM NOWE INFORMACJE O ANNIE JANTAR, O KTÓRYCH NIE WIEDZIAŁ NIEMALŻE NIKT. ODNALEZIONO LIST ZAADRESOWANY DO ARTYSTKI, JEGO TREŚĆ WRĘCZ WYCISKA ŁZY

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TEGO DNIA