Jak to zwykle bywa w przypadku gwiazd, fani poza ich talentem wyjątkowo interesują się również szczegółami z ich życia prywatnego. Takich andegdot o kulisach życia Zbigniewa Wodeckiego zapewnia jego córka. Ujawniła ona zaskakujące fakty, o których nie mieli pojęcia nawet najwięksi wielbiciele wielkiego muzyka.

Życie rodzinne gwiazdora było dalekie od ideału

Zbigniew Wodecki zawsze uchodził za niezwykle ciepłego i serdecznego człowieka. Kiedy spotykał swoich fanów, reszta świata przestawała dla niego istnieć - był wyjątkowo zaangażowany w swoje życie zawodowe. Zawzięcie strzegł jednak swojego życia prywatnego - wolał je wyraźnie oddzielić od kariery i niewiele o nim wspominał. O tym, jak wszystko wyglądało "od kuchni" już po śmierci muzyka opowiedziała jego córka.

Niestety, w domu Wodeckich nie zawsze było kolorowo - cała rodzina przekonała się o cenie sławy ojca. Kasia Wodecka-Stubbs opowiada, że relacje z muzykiem bywały trudne. Ujawniał on swoją porywczość i wybuchowość, przez co lepiej było nie wchodzić mu w drogę. Jednak wbrew pozorom, uwielbiał on swoje życie rodzinne i kiedy tylko miał taką możliwość, poświęcał dzieciom swój czas.

Zbigniew Wodecki był niezwykle skupiony na karierze
Zbigniew Wodecki był niezwykle skupiony na karierze

Zaskakująca ciekawostka na temat muzyka

Córka Wodeckiego bardzo ciepło wspomina powroty ojca do domu, podczas których całą rodziną wspólnie zasiadali do posiłku. Ujawniła także zaskakujący fakt o muzyku, dotyczący jego preferencji kulinarnych.

W wywiadzie dla onetu Kasia wyznała, że jej ojciec uwielbiał wszelkie zupy - od azjatyckiej pho, do zwykłego, klasycznego rosołu. Rosoły uwielbiał tak bardzo, że zdarzało mu się jadać je nawet podczas rozmów z dziennikarzami. Przez długi czas jego ulubionym daniem było także sushi. Natomiast jeśli zdarzało mu się samemu coś gotować, to stawiał na wyraziste smaki - lubił mocno przyprawiać potrawy, a zwłaszcza świąteczny barszcz.

Zobacz także: "Znachor" podbijał serca widzów. Od premiery kultowego filmu minęło już czterdzieści lat. Jaki jest jego fenomen

Może cię zainteresować: Jedna z najbardziej uznanych dziennikarek, Dorota Szelągowska celebruje urodziny. Gwiazda kończy dziś 40 lat

Pisaliśmy również o: Ilona Łepkowska szczerze o Małgorzacie Kożuchowskiej. Te słowa zaskoczyły niemal wszystkich. Czy to oznacza, że między kobietami panuje zgoda