Dorota Szelągowska, jedna z najbardziej uznanych i lubianych przez Polaków dziennikarek kończy dziś 40 lat! Jak wyglądała jej kariera? Koniecznie zobacz!

Jak powszechnie wiadomo, Dorota Szelągowska należy do grona najbardziej rozpoznawalnych i uwielbianych przez Polaków osobowości telewizyjnych. Kobieta dzięki swojej charyzmie, wspaniałemu poczuciu humoru i dystansie do świata zyskała grono wiernych i zaufanych fanów, którzy z wielką chęcią i zainteresowaniem śledzą każde poczynania gwiazdy, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Dorota Szelągowska jest córką Katarzyny Grocholi – jednej z najbardziej uznanych i wybitnych polskich pisarek.

Dorota Szelągowska w świat mediów wkroczyła w bardzo młodym wieku, gdyż już w dniu skończenia 18 roku życia zaczęła pracować w telewizji.

Prezenterka telewizyjna od początku swojej kariery prowadziła wiele programów, jednak od roku 2014 zaczęła prowadzić program „Dorota was urządzi”, w którym zmienia mieszkania Polaków przeprowadzając w nich całkowitą metamorfozę. To właśnie z tym programem jest teraz najbardziej kojarzona.

Dorota Szelągowska właśnie kończy 40 lat!

Dorota Szelągowska z całą pewnością może powiedzieć o sobie, że jest kobietą spełnioną. Osiągnęła ogromny sukces w karierze – jest uznaną gwiazdą stacji TVN. Ponadto, ma także dwójkę wspaniałych dzieci, z których jest bardzo dumna.

Fani życzą jej dalszych sukcesów i szczęścia w życiu!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NAJNOWSZE ZDJĘCIE OPUBLIKOWANE PRZEZ IWONĘ PAVLOVIĆ ZASKOCZYŁO NIEMALŻE WSZYSTKICH. FOTOGRAFIA ROBI SZAŁ W SIECI, PRZYPOMINA O WAŻNYM DLA KOBIETY DNIU

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MAŁOPOLSKA: REKORD ZAKAŻEŃ W WOJEWÓDZTWIE. TO PRAWIE ĆWIERĆ TYSIĄCA NOWYCH PRZYPADKÓW. KOLEJNE POWIATY MOGĄ ZOSTAĆ OBJĘTE DODATKOWYMI OBOSTRZENIAMI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TEGO DNIA