Najnowsze informacje wprost z rodziny Martyniuków – Daniel, syn największej w Polsce gwiazdy disco polo wziął rozwód! Rodzice jego byłej żony przerywają milczenie i szczerze mówią, co sądzą o całej sytuacji! Internauci popierają ich całym sercem.

Syn Zenona Martyniuka, wokalisty wykonującego muzykę disco – polo już nie raz pokazał, że nie respektuje polskiego prawa i często swoim zachowaniem je łamał wielokrotnie stając przed sądem.

Daniel Martyniuk przebywał kilkukrotnie w zakładzie karnym, a karany był za wszczynanie awantur domowych, narkotyki czy prowadzenie samochodu będąc pod wpływem alkoholu.

Daniel Martyniuk jakiś czas temu wziął ślub z 21 – letnią Eweliną. Mają półtoraroczną córeczkę, o czym niewiele osób wie. Okazuje się, że… po ślubie ani śladu – para wzięła niedawno rozwód!

Rodzice byłej żony Daniela Martyniuka przerywają milczenie

Rodzice Eweliny, byłej żony Daniela Martyniuka są mocno oburzeni – nic dziwnego, są źli na mężczyznę, który zostawił ich córkę oraz wnuczkę.

Słowa, które napisali są cytatem popularnej i kultowej piosenki i idealnie pasują do sytuacji.

- Ewelinka i Laurka, kochamy Was bardzo mocno. Dziwny ten świat, świat ludzkich spraw, czasem aż wstyd przyznać się. A jednak często jest, że ktoś słowem złym zabija tak, jak nożem. Lecz ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie nigdy dzięki nim. (…) Przyszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie – napisali w internecie.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NAJNOWSZE ZDJĘCIE OPUBLIKOWANE PRZEZ IWONĘ PAVLOVIĆ ZASKOCZYŁO NIEMALŻE WSZYSTKICH. FOTOGRAFIA ROBI SZAŁ W SIECI, PRZYPOMINA O WAŻNYM DLA KOBIETY DNIU

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MAŁOPOLSKA: REKORD ZAKAŻEŃ W WOJEWÓDZTWIE. TO PRAWIE ĆWIERĆ TYSIĄCA NOWYCH PRZYPADKÓW. KOLEJNE POWIATY MOGĄ ZOSTAĆ OBJĘTE DODATKOWYMI OBOSTRZENIAMI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TEGO DNIA