Filip Chajzer po raz kolejny zaskakuje swoich fanów. Ostatnio opublikowana w mediach społecznościowych fotografia robi prawdziwą furorę w sieci. Koniecznie musisz to zobaczyć!

Filip Chajzer jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych i charakterystycznych dziennikarzy w Polsce. Jego zachowanie raz po raz zaskakuje i często wprawia w osłupienie,oburzenie bądź rozbawienie widzów – tak też było ostatnio… Co takiego zrobił?

Jak powszechnie wiadomo, Filip Chajzer należy do grona bardzo zaskakujących i charakterystycznych na swój sposób osobowości telewizyjnych. Ostatnio wziął udział w pewnej akcji społecznej...

Dzień Szpilek

Wczoraj, 25 września odbył się II Ogólnopolski Dzień Szpilek – akcja charytatywna mająca na celu pomoc osobom potrzebującym poprzez założenie szpilek, opublikowania w sieci faktu wzięcia udziału, a także wpłata na osoby chorujące na raka.

Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, wzięło w niej udział aż kilkadziesiąt tysięcy osób! Nie byli to tylko internauci, lecz znaczną część tworzyły osoby popularne, a wśród nich między innymi Ewa Chodakowska, Małgorzata Rozenek – Majdan, Anna Lewandowska, Natalia Siwiec oraz… Filip Chajzer!

Tak, to prawda! Choć mogłoby się wydawać, że to akcja zaadresowana tylko do kobiet, Filip Chajzer także wziął w niej udział!

Na zamieszczonej fotografii widać, że założony przez niego but jest wyraźnie za mały, co wywołało ogromne rozbawienie w sieci!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIETYPOWE ZACHOWANIE DZIECI, KTÓRE CHCĄ CHODZIĆ DO SZKOŁY Z KATAREM I ZŁYM SAMOPOCZUCIEM. UKRYWAJĄ DOLEGLIWOŚCI, BO BOJĄ SIĘ UZNANIA ZA CHORE NA COVID

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MAŁOPOLSKA: REKORD ZAKAŻEŃ W WOJEWÓDZTWIE. TO PRAWIE ĆWIERĆ TYSIĄCA NOWYCH PRZYPADKÓW. KOLEJNE POWIATY MOGĄ ZOSTAĆ OBJĘTE DODATKOWYMI OBOSTRZENIAMI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: MĘŻCZYZNA PRZYPROWADZIŁ SWOJEGO STARSZEGO OJCA DO RESTAURACJI, ABY NAKARMIĆ GO PYSZNYM OBIADEM. KIEDY JADŁ, JEDZENIE SPADAŁO NA JEGO KOSZULĘ