Mówi się, że miłość nie wybiera, nie zna ograniczeń i przełamuje wszelkie bariery. W przypadku tej pary było podobnie – zdecydowali się na wspólne życie bardzo szybko, ważne deklaracje pojawiły się w młodym wieku, jednak są bardzo szczęśliwi i cieszą się z tego, jak potoczyło się ich wspólne życie.

Historia rodem z komedii romantycznej. „Dzień dobry TVN” przedstawiło opowieść o uczuciu pary, która zaręczyła się na studniówce, przed całą szkołą, nauczycielami oraz dyrektorem.

Źródło: dziendobry.tvn.pl
Źródło: dziendobry.tvn.pl

Miłosna historia Darii oraz Patryka

Para uczęszczała do Liceum Ogólnokształcącego im. Noblistów Polskich w Rydułtowach. Ich zaręczyny były wielkim wydarzeniem – na studniówce, która odbywała się w 2017 roku, Patryk uklęknął przed Darią. Ta, choć czekała na oświadczyny, nie spodziewała się ich wtedy. Po roku po raz pierwszy zawitali w „DDTVN”. Odbiór widzów był różny – pojawiły się komentarze i pozytywne, i nieprzychylne.

- Te negatywne, niektóre były krótkie, jednozdaniowe, a niektóre mocniejsze. Na przykład "kandydaci na 500+" – wspomina Daria.

Minęły ponad trzy lata. W tym roku para wzięła ślub.

Źródło: dziendobry.tvn.pl
Źródło: dziendobry.tvn.pl

- Jesteśmy dużo szczęśliwsi. Ten ślub to była taka wyczekana chwila, na którą naprawdę długo musieliśmy czekać. W końcu to jest za nami i możemy cieszyć się rodziną, która chcemy tworzyć – promienieje Daria Banek-Gorawska.

By móc sfinansować wesele, pracowali za granicą. 15 sierpnia sformalizowali związek.

- Ślub był piękny, ale bardzo ograniczony przez sytuację, która panuje – wspomina młoda żona.

- Jednym z celów są własne cztery kąty. W przyszłości chcemy naszą rodzinę powiększyć. Z tym, że takie decyzje wymagają jeszcze chwilę czasu – mówi o ich planach i marzeniach.

Przypomnij sobie o… KRAKÓW: KORONAWIRUS ZOSTAŁ WYKRYTY W JEDNYM Z TEATRÓW. NAJBLIŻSZY SPEKTAKL ZOSTAŁ ODWOŁANY

Jak informował portal Życie: WARSZAWA: MROŻĄCA KREW W ŻYŁACH AKCJA RATOWNICZA. DWÓCH ROBOTNIKÓW PRZYSYPANYCH ZIEMIĄ. JAK TO SIĘ WYDARZYŁO

Portal Życie pisał również o… NIESAMOWITE ZDJĘCIA BARBARY KURDEJ – SZATAN. FANI SĄ POD WRAŻENIEM. SYNEK GWIAZDY JEST NIESAMOWITY