Skorzystaj z proponowanego narzędzia. To prawdziwe wybawienie dla właściciela takich materacy. To narzędzie jest bardzo skuteczne w usuwaniu plam, bez użycia agresywnych środków chemicznych.

Składniki:

Nadtlenek wodoru 3% 235 ml;
Soda oczyszczona 3 łyżki. l.;
Mydło w płynie lub płyn do mycia naczyń 1 kropla.

Sposób przygotowania i aplikacji:

Wlej nadtlenek wodoru do czystej butelki z dozownikiem w postaci sprayu, dodaj sodę oczyszczoną i dobrze wymieszaj, aż do całkowitego rozpuszczenia.

Następnie dodaj kroplę płynu do mycia naczyń do mikstury i dobrze wstrząśnij butelką.

Następnie rozpylić preparat na zanieczyszczony obszar materaca, pozostawić na 5-10 minut, poczekać do wyschnięcia i usunąć wszelkie pozostałości z materaca odkurzaczem.

Nie ma konieczności wcześniejszego przygotowania takiej mieszanki, przygotowuje się ją i natychmiast nakłada na plamy, aby uzyskać najlepszy efekt czyszczenia. Jeśli odpowiednio dbasz i regularnie czyścisz swoje materace, możesz uniknąć rozmnażania się w nich patogennej mikroflory.

Nie zapomnij również o regularnym czyszczeniu i odkurzaniu materacy przy każdej zmianie pościeli.

To też może cię zainteresować: Policjanci z jednego z polskich miast uratowali małego chłopca. Potrzebna była szybka reakcja. Całe zdarzenie zostało nagrane

Zobacz o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kontrowersyjny pomysł rządu. Wielu Polaków może przez to zarobić znacznie mniej pieniędzy. Co zamierzają wprowadzić władze