Przyjechała karetka, usłyszawszy o zatruciu, spojrzała zdziwiona na kobietę i kazała jej udać się do szpitala.

A kiedy karetka skręciła w kierunku szpitala położniczego, nadszedł czas, aby zaskoczyć Olgę. W poczekalni lekarz zapytał, jaki jest okres ciąży i gdzie jest karta wymiany. Olga wpadła w osad:

Jaka ciąża? Doktorze, o czym pan mówi?

Teraz to lekarz zaczął się zastanawiać. Jednak zostało bardzo mało czasu — sądząc po intensywności skurczów, dziecko nie zamierzało długo czekać z przyjściem na świat. Ledwo weszli na salę porodową, urodził się zdrowy chłopiec.

Mama spojrzała na syna całkowicie załzawionymi oczami i próbowała zrozumieć, co się stało — i w tym momencie poczuła kolejny silny skurcz. Pięć minut później było dwóch synów.

Kobieta przytuliła dzieci i nie kryła łez szczęścia. Przez całe życie ona i jej mąż starali się mieć dziecko, odwiedzali wszystkie kliniki w naszym kraju, wydawali dużo pieniędzy, ale wszystko na próżno. A oto taki dar przeznaczenia.

Jednak mój tata przez długi czas musiał dochodzić do siebie — czy to żart, gdy dowiedział się, że został tatą w wieku prawie 50 lat? I bez zwykłego dziewięciomiesięcznego przygotowania się psychicznego, ale po prostu wracając do domu z pracy?

Znacie podobne historie?

To też może cię zainteresować: Policjanci z jednego z polskich miast uratowali małego chłopca. Potrzebna była szybka reakcja. Całe zdarzenie zostało nagrane

Zobacz o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kontrowersyjny pomysł rządu. Wielu Polaków może przez to zarobić znacznie mniej pieniędzy. Co zamierzają wprowadzić władze