Ale właśnie tak potoczyły się sprawy czterech młodych chłopców, gdy dowiedzieli się, że ich starsza sąsiadka stoi w obliczu więzienia za wysokość trawy na jej posesji.

Surowa litera prawa

Podobnie jak większość kobiet w jej wieku, Gerry Suttle ma obecnie większe trudności z nadążaniem za obowiązkami domowymi, jak kiedyś. Chociaż jest w stanie odkurzać, myć naczynia i zarządzać różnymi rzeczami we wnętrzu swojego domu, rzeczy takie jak koszenie trawnika i wyrywanie chwastów po prostu nie znajdują się już w jej mocy.

W rezultacie trawa na działce, którą posiada po drugiej stronie ulicy od jej domu, urosła do ponad dozwoloną wysokość, co naruszyło kodeks miasta, które przysłało jej cytat z kodeksu i wezwanie do sądu. Jedynym problemem jest to, że Gerry nigdy nie otrzymała zawiadomienia, więc nie pojawiła się w sądzie, gdy została wezwana przez trawę.

Doprowadziło to do wydania przez policję nakazu aresztowania! Bracia Reynolds nie znali Gerry, ale usłyszeli o jej sytuacji w wiadomościach i zdecydowali, że chcą jej pomóc.

„Jeszcze jej nie poznaliśmy, ale ma 75 lat i potrzebuje pomocy przy koszeniu” - powiedział Blaine Reynolds, jeden z braci. „Przynajmniej tyle mogliśmy zrobić”.

Gerry była niezmiernie wdzięczna za bezinteresowność i pomoc chłopców. Większość dzieci w ich wieku nie spędza lata na koszeniu własnego trawnika, a tym bardziej trawnika zupełnie obcej osoby.

„Zrobiłbym to dla niej po raz drugi lub trzeci,” powiedział Blaine Reynolds. „Cokolwiek, by ta dama nie musiała iść do sądu”. W końcu wycofano zarzuty wobec Gerry, ale nawet po tym, jak nie otrzymała wezwania, a chłopcy wszystko dla niej posprzątali, miasto nadal nie skończyło ze swoimi planami.

Później powiedziano Gerry, że będzie musiała stawić się w sądzie w sprawie trawnika i podpisać dokumenty, w których stwierdzono, że nie otrzymała zawiadomienia, aby nakaz został wycofany. W międzyczasie bracia Reynolds zaoferowali jej dalszą pomoc. CAŁA pochwała dla tych poczciwych chłopców, którzy bezinteresownie podeszli do pomocy komuś w potrzebie. Ich rodzice dobrze ich wychowują!


YouTube/World Ariund

Co sądzicie o pomocy chłopców?

O tym się mówi: Najnowsze doniesienia płyną z Ministerstwa Zdrowia. Statystyki zakażeń nie napawają wakacyjnym optymizmem

Zerknij: Niezwykły futrzany bohater pomógł polskim żołnierzom. Przecierał im szlaki, nosił ciężary i pocieszał w najtrudniejszych chwilach