I dopiero potem miejscowi rozpoznali w nim chłopca, który kiedyś tu mieszkał.

Dorastał w bardzo biednej rodzinie, sąsiedzi pomagali im, jak mogli. Obiecał sobie, że się wzbogaci i dotrzymał obietnicy. Znalazł swoją kopalnię złota w dziedzinie metalurgii. Zostając milionerem, nie zapomniał o dobroci ludzi.

Po wielu latach wrócił, aby podziękować miejscowym.

Zgromadził najlepszych budowniczych, techników, projektantów i architektów. Wraz z dużym zespołem i niezbędnym sprzętem wrócił do ojczyzny, gdzie nie został od razu rozpoznany. Zaprojektował projekt z doskonałym zapleczem, a osoby starsze również otrzymywały za darmo trzy posiłki dziennie.

Ponad 70 rodzin z wioski otrzymało luksusowe apartamenty ze zmodernizowaną kuchnią i sprzętem AGD, ciepłą wodą i prądem. Zmodernizowano również infrastrukturę: place zabaw, park, parcele, ogród, szkoła, uczelnia. Cały projekt pod klucz kosztował około 7 mln USD.

Sam Xiong mówi, że od dawna chciał podziękować ludziom, ale cały czas był zajęty budowaniem biznesu. W końcu, aby być konkurencyjnym, musisz stale aktualizować swoje dane na żądanie konkurencji. Nie da się odpuścić wszystkiego samo, bo w Chinach każdy błąd jest równoznaczny z upadkiem firmy.

I tak gdy objął pozycję lidera w branży metalurgicznej, postanowił spełnić swoje stare marzenie, aby dać ludziom, którzy w niego wierzyli, wszystko, czego chcą. I chociaż wielu z tych, którzy byli u jego boku w chwilach ubóstwa, już dawno odeszło, ich potomkowie posiadają teraz nowoczesne mieszkania.

Xiong mówi, że chciałby dać jeszcze więcej, bo wszystkie pieniądze na świecie nie wystarczą, by podziękować tym, którzy w niego wierzyli, pomagali, karmili, zachęcali.

To szeroki gest osoby o wielkiej duszy. W końcu nie każdy, kto osiąga wysokość, pamięta tych, z którymi kiedyś podzielił się kawałkiem chleba.

Przypomnij sobie o… WIEŚCI NA TEMAT NADCHODZĄCYCH DNI NIE SĄ NAJLEPSZE. PRZED NAMI DOŚĆ SPORE ZAŁAMANIE POGODY

Jak informował portal Życie: GDAŃSK: URZĘDNICY WPROWADZĄ DALSZE ZMIANY DO ŚRÓDMIEJSKIEJ STREFY PŁATNEGO PARKOWANIA. KTÓRE ZAPISY ULEGNĄ MODYFIKACJI

Portal Życie pisał również o… NIEBAWEM ROZPOCZNĄ SIĘ PRACE NAPRAWY USZKODZONEGO RUROCIĄGU W WARSZAWIE. RAFAŁ TRZASKOWSKI WYZNACZA TERMIN ZAKOŃCZENIA PRAC