Nie można nie zauważyć, że Marta Kaczyńska kocha zwierzęta i od zawsze zajmowały one szczególne miejsce w jej życiu. Nieodłącznym towarzyszem kobiety jest pies, którego zdjęcia bardzo często pojawiają się na Instagramie Kaczyńskiej.

Od zawsze kocha zwierzęta!

Dodatkowo córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej jest także pasjonatką koni, a swoim hobby zaraziła córki, które podobnie jak mama, trenują jeździectwo i osiągają już niemałe sukcesy.

Ostatnio Marta Kaczyńska opublikowała swój najnowszy felieton „Miarą naszego człowieczeństwa jest stosunek do zwierząt”.

- Humanitarne traktowanie zwierząt, wykluczenie hodowli zwierząt futerkowych, zakaz trzymania psów na stałe na uwięzi, ubój rytualny tylko na potrzeby krajowych związków wyznaniowych, zakaz wykorzystywania zwierząt w celach rozrywkowych i widowiskowych, kontrola społeczna ochrony zwierząt, bezpieczne schroniska oraz utworzenie rady ds. zwierząt przy Ministerstwie Rolnictwa, to zasadnicze postulaty zawarte w projekcie ustawy o ochronie zwierząt przedstawionym przez prezesa Jarosława Kaczyńskiego oraz szefa młodzieżówki PiS Michała Moskala – brzmi fragment felietonu.

Instagram @mmkaczynska

Mocny atak internautów!

Jak jednak donosi portal Super Express, refleksje Marty Kaczyńskiej niemal natychmiast spotkały się z mocną krytyką ze strony obserwatorów.

- A jeździectwo , czy nie jest wykorzystywaniem koni do celów rozrywkowych i widowiskowych? – brzmi jeden z komentarzy na profilu Marty Kaczyńskiej.

Na razie jednak Marta Kaczyńska nie odpowiedziała na zamieszczony komentarz, może był to dla niej zbyt mocny cios.

Posted by Marta Kaczyńska on Saturday, September 19, 2020

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: PRACOWNICY PRZEBYWAJĄCY NA KWARANTANNIE MUSZĄ SIĘ POŻEGNAĆ Z WYPŁATAMI? OKAZUJE SIĘ, ŻE OTRZYMANIE ZASIŁKU NIE JEST TAKIE OCZYWISTE

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: CZY TO JUŻ KONIEC POMOCY DLA RODZICÓW? RZĄD NIE BĘDZIE DALEJ WYPŁACAŁ ZASIŁKÓW NA DZIECI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: HANNA LIS PRZECHODZI TERAZ BARDZO TRUDNE CHWILE. DZIENNIKARKA MUSIAŁA OSTATNIO POŻEGNAĆ SWOJA UKOCHANĄ MAMĘ. JAK SOBIE RADZI