Jak podaje portal "Pikio", kilka tygodni po tym, jak ukochana żona mężczyzny zmarła na raka, jadąc samochodem zjechał na pobocze. Wtedy zauważyła go pewna kobieta. Zachowanie mężczyzny poruszyło ją. Nie była w stanie powstrzymać łez.

Przegrana walka

Kenneth Smith mieszka w amerykańskim mieście Gulfport. Niedawno stracił ukochaną żonę, która chorowała na raka. Mężczyzna był przy niej przez cały czas i walczył o jej życie i zdrowie do końca.Zbierali nawet pieniądze na jej leczenie sprzedając na poboczu drogi drewno na opał. Niestety rak okazał się przeciwnikiem nie do pokonania.

Jedną z osób, które kupiły od małżeństwa drewno na opał była Jessika Pittman. Kobieta przejeżdżając samochodem w pobliżu po kilku tygodniach dostrzegła samochód Kennetha. Tym razem był jednak sam. Bez wahania zatrzymała się, żeby porozmawiać z mężczyzną.

pikio.pl

Nie mogła powstrzymać łez

Jak się okazało Helen, żona mężczyzny zmarła. On jednak był zmuszony nadal sprzedawać drewno, bo walka z chorobą wpędziła go w długi. Jessica dowiedziała się, że mężczyzna praktycznie został bez środków do życia i była tym faktem wtrząśnięta i przerażona.

Emerytura Kennetha była zbyt mała, żeby spłacać długi i utrzymać się. Dlatego musiał wrócić do sprzedaży drewna. Jessica postanowiła pomóc mężczyźnie. Opisała jego poruszającą historię na Facebooku. Wystawiła również drewno na licytację.

Odzew był ogromny. Ludzie płacili od 5 do 100 dolarów za jeden kawałek. To ogromne wsparcie ze strony osób o wielkich sercach okazało się ratunkiem dla starszego pana. Internauci uznali, że wycierpiał tak wiele, że nie powinien się przynajmniej zadręczać kwestiami finansowymi.

pikio.pl

Was też poruszyła ta niezwykła historia?

To też może cię zainteresować: Internauci nie mogą powstrzymać się od śmiechu. Duchowny zrobił wokół siebie niemałe zamieszanie. Zaskakujące nagranie trafiło do sieci

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dagmara Kaźmierska jest wniebowzięta. Może być dumna z Conana, to jego największy sukces. Co osiągnął jej syn

O tym się mówi: Danuta Martyniuk zabrała głos w sprawie rozwodu swojego syna. Jej była synowa raczej nie będzie zadowolona. Padły naprawdę mocne słowa