Portal "Polki" zamieścił poruszającą historię 21-letniej Beaty. Młoda kobieta dowiedziała się, że jej ojciec nawiązał romans z jej koleżanką. Biła się z myślami, co powinna w takiej sytuacji zrobić. Nie mogła się pogodzić z tym, w jaki sposób ojciec potraktował jej mamę. Nie mogła pozwolić, żeby to dużej trwało.

Nie mogłam na to pozwolić

Beata nie zamierzała zostawiać tej sprawy samej sobie, choć nie było jej łatwo postanowiła porozmawiać z tatą. Wchodząc do jego biura postanowiła postawić sprawę jasno: " Musisz zakończyć romans z Karoliną. Widziałam was razem, ona zresztą potwierdziła, że się spotykacie" - cytuje jej słowa portal "Polki".

Reakcja jej ojca zaskoczyła ją. Mężczyzna zapytał, co zrobi, jeśli on nie zdecyduje zakończyć romansu? Zagroziła, że powie o wszystkim mamie, której pozostawi decyzję o tym, co zrobi z tą wiadomością. "O ile jej nie dobijesz" - stwierdził ojciec, przypominając jej o słabym sercu matki i zaleceniach lekarza o konieczności unikania przez nią stresu.

To ona wprowadziła ją w życie ojca

Kochanka ojca była koleżanką Beaty z roku, jak zaznacza "nie jakąś szczególnie bliską, tylko zwyczajną". Dla Beaty naturalne było, że zapraszała koleżanki i kolegów z roku do domu, gdzie mieszkała wspólnie z rodzicami. W tej grupie pewnego dnia znalazła się również Karolina.

"Długie blond włosy, niebieskie oczy, buzia i figura seksownego kociaka. Na chłopaków z roku nie zwracała uwagi, chociaż oni wpatrywali się w nią jak w jakieś bóstwo. Za to duże wrażenie zrobił na Karolinie mój ojciec" - czytamy na portalu "Polki".

Beata podkreśla, że Karolina flirtowała z jej ojcem, wcale się z tym nie kryjąc. W zachowaniu ojca nie dostrzegła niczego niepokojącego, przynajmniej nie od razu. Niespodziewanie wszedł do ich pokoju, przyniósł przekąski, opowiedział nawet anegdotę ze swoich studenckich czasów i skomplementował dziewczyny.

Karolina wychodząc rzuciła mimochodem, że nie wie, gdzie może odbyć obowiązkową praktykę studencką. Wtedy ojciec Baty poprosił ją o numer telefonu, który miał przekazać znajemumu. To był ostatni raz, kiedy Karolina pojawiła się w ich domu.

Pixabay

Początek i koniec

Beata spotkała go przypadkiem. "O mało nie padłam z wrażenia. To była Karolina. Rzuciła się mojemu ojcu na szyję i pocałowała go namiętnie. A on nie był jej dłużny. Potem położył jej rękę na pupie i odeszli objęci w głąb parku. Po pierwszym szoku przyszła złość" - relacjonuje dziewczyna.

Pixabay

Po ultimatum Beaty, ojciec zostawił młodą kochankę. Dowiedziała się o tym od Karoliny. "Jestem zadowolona, że ojciec zakończył romans. Mam nadzieję, że następnego nie będzie" - zakończyła swoja historię Beata.

Myślicie, że jej mama powinna poznać prawdę o zdradzie męża?

To też może cię zainteresować: Oddali wnuka do adopcji, wbrew woli swojej córki. Teraz nie mogą się pogodzić z tym, że stracili całą rodzinę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Co czeka nas zimą? Pojawiła się najnowsza prognoza. Czy nas czeka zima stulecia

O tym się mówi: Dariusz Piontkowski wypowiedział się na temat zamknięcia szkół. Tego nikt się nie spodziewał. Jakie słowa padły